אין אוויר

חי נפשי שאני לא מבינה את הכותרת הראשית של ידיעות:
"הוועדה להגנה מדוח גולדסטון"

מעריב בכלל בכיוון אחר: מצוד אחר נשק לא חוקי בהתנחלויות.

ישראל היום עם הכותרת שצריכה לטלטל ולעמוד בראש סדר היום: "האוויר בישראל לא ראוי לנשימת ילדים".

ובהארץ – למי שרוצים לצלול לרשימת העדויות המרכזיות בפרשת רמון .


השחיתות היומית
עד שכבר יש ח"כ אחד מיוצאי אתיופיה, ח"כ שלמה מולה, ידיעות עורך תחקיר ומגלה שהלה לא השכיל לעשות שימוש נאות בכספי תרומות שקיבל. כבר? כל כך מהר?


10 הקיבוצים העשירים בישראל
לא יודעת אם הקיבוצים, שבעיקר כורעים תחת נטל ההפרטה, נפשית וגם פיזית, ישמחו לקרוא את המילה "קיבוץ" ו"עושר" בכותרת אחת, אבל מבחינתי זה מעניין הרבה יותר מרשימת הרווקים העשירים והנחשקים או עשיריית הגברים בני השלושים עד שישים שעשו השנה הכי הרבה כסף. כך חשבתי במבט ראשון על שער כלכליסט. במבט שני, אופס, אותה כתבה התפרסמה במארקר לפני שנה ורבע. אלא שעכשיו התחלפו סאסא ומעגן מיכאל במקומות הראשון והשני.
חצרים ומגל נמצאים במקום השלישי במארקר, אבל בכלכליסט היום – קבוצת יבנה.
במקום הרביעי פה – שמיר, שהיה מס' 5 במארקר.
בחמישי של כלכליסט – משמר העמק (שישי במארקר).
שישי היום – בארי (כוכב חדש. לא מופיע במארקר). בשביעי לוחמי הגטאות (במארקר – רמת יוחנן). בשמיני גן שמואל (שהיה רביעי במארקר).
בתשיעי בכלכליסט יוטבתה (חדש), יזרעאל היה במארקר. ובעשירי היום מעברות (ברעם לפני שנה וקצת).
עד כמה יש קשר בין הקביעות הללו לבין המציאות? למזכירים הפתרונים.


מה שלא תקראו בידיעות

אלי רייפמן ייענש על שנתן ראיונות מהכלא בלי רשות. בדיוק מה שכתבתי בשבת לאור הראיון שלו למוסף החג של ידיעות (הארץ).

הליך משפטי נרקם: סמדר שיר נגד אורנה דץ, ועניינו, מילות שיר ששיר כתבה לדץ, ששונו שלא כדין, לכאורה (מעריב אחורי).


הנובליסטים

אני זורקת כפפה: הצלחנו לבטל את פרס ספיר, לערער על דו"ח גולדסטון, למה לא נצליח לבטל גם את הנובל המטופש הזה לשלום לאובמה? איך לא התייעצה הוועדה עם ועדת עם ישראל?

בני ישראל מבולבלים: רק לפני שנייה חיבקו את פרופ' עדה יונת על שהביאה להם, כך לשיטתם, את הנובל, בזכות הגניוס היהודי ובזכות העובדה שהם תמכו בה וסמסו לה כל עשרות השנים בהן הסתפנה במעבדה שלה, והנה פתאום היא מנפקת שטויות שכאלו על שחרור אסירים, וכאלה. מה-זה זה? למה היא לא מיישרת קו עם הקונצנזוס? איך יתמודד העם עם הדיסוננס? מה עם לימין שור? מה היא, עוכרת ישראל או מאמי כמו נינט לפני כמה שנים (כלומר לפני פסטיבל ערד)? לא לא, אי אפשר לעכל את דברים האלו.
ואני מציעה שוב: יבוטל הנובל לפרופ' יונת!
לפחות עד שתחזור בה ותתנצל.
(יעל גבירץ מתייחסת לכך אף היא בדעות אחרונות).

שנייה, חייבת להביא את פתיח הידיעה על כך מידיעות של אתמול, ראשון:
"היא קיבלה את פרס נובל לכימיה על פענוח סודות התא ועכשיו היא מגלה מה היא חושבת על תאים אחרים, אלה שבהם יושבים אסירים פלסטינים".
עורו משוררי הדסק.


מה שברנע לא יודע
אני ממשיכה לעדכן את הפוסט על ברנע Vs הפינגטון, ומוסיפה פוסטים שנכתבו בנושא:
נעמה כרמי, אורי קציר, זיגמונד. יובל דרור. דרור פויר.
אולי בעוד כמה שנים, כשברנע יגגל את עצמו הוא ימצא מה חושבים עליו ברשת. לא שזה יעניין אותו, בכל זאת, הבלוגוספירה הארורה והמטופשת ההיא. אבל אולי, מי יודע.


לחם עבודה
מה עושים בהייטק אחרי גיל 40? כנראה בדיוק מה שעושים בעיתונות.


מזכיר הממשלה מודיע: דרושות בדחיפות קצרניות לתיעוד ישיבות הממשלה (ידיעות). לכו על זה. למעשה אפשר להיות גם עיתונאי/ת וגם קצרן/נית. כך לא צריך היה לחכות להדלפות מכל מיני, שיתנו את הכותרות הבאות.


לפני פיזור.

באיחור קל: מז"ט למארג' סימפסון על השער.
marge

אולי גם לי יש סיכוי.

——-

הסלולרי בטעינה, לכן אין תמונות הבוקר.

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה שוטף פלוס 30, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

49 תגובות על אין אוויר

 1. מעמולה הגיב:

  שלמה מולא היה מראשוני המצטרפים ללבני ב"פוליטיקה האחרת" שהיא מכרה לציבור בציניות המאפיינת את שיטות השיווק של ראובן אדלר ואייל ארד

  אהבתי

  • ט הגיב:

   מה מפתיע בזה? היא גם ישבה לצדו של שר האוצר הגנב הירשזון והבוס הישיר שלה היה טייקון הנדלן והמעטפות המושחת אולמרט.
   שלא לדבר על השקרים הגסים על עברה במוסד (השקתה עציצים בדירה במשך חודשיים והוצגה כ"סוכנת המוסד לשעבר") או על פרסים לא קיימים שהיא מקבלת מאוניברסיטאות.

   בקיצור, כפי שכבר כתב ארי שביט – מדובר במטומטמת עם קבלות שעל טיפשותה מעיד כל מי שעבד לצדה (כולל הבאבא האולטימטיבי של השמאל מר אהרון ברק), פיקציה שאליה תועלה שנאת ביבי של התקשורת הישראלית העדרית, שעדיין משוכנעת שהיא ניצחה בבחירות. פאתט, בקיצור.

   אהבתי

 2. לילי ט הגיב:

  הוא חתיך, הוא רהוט, הוא מתלבש לעניין, הוא אוהב את יו2 ואת ברוס ספרינגסטין, הוא אומר "צרכים" ו"הישגים" ו"שלום" ו"קהילה" ו"מעמד הפועלים", אבל פרס נובל לשלום? מה השלב הבא? פרס נובל לשלום לבונו? לריצ'רד גיר? לסטינג? לפיטר גבריאל? לאנני לנוקס?
  עד שלא יוכח אחרת, ברק אובמה הוא עדיין כוכב רוק אמריקאי בשבילי. מלא חזון והשראה, כותב שירים מבריק, אבל הוא עדיין לא הוציא את האלבום הלבן (אופס, שחור) שלו. שום הוכחות בשטח.

  אהבתי

 3. רובוזום הגיב:


  כל הבעיה עם חתנית פרס נובל היא, שכמו שהיא היתה היחידה בעולם שהאמינה שאפשר לגבש רובוזומים, וכל העולם לא, ככה עלול לקרות עם שחרור רוצחים מתועבים חסרי צלם אנוש. לפעמים אחד מתחיל …תראו את הרצ"ב.

  אהבתי

 4. הדס הגיב:

  עדה יונת אמרה דברים כה תימהוניים ואפילו ילדותיים משהו.
  אפשר לשער שאם היא קוראת לשחרור מהכלא של כל האנסים והמתעללים בקשישים בני גילה (וכידוע אלה נוראים מן הרוצחים הפלסטינים שאפשר להצטעצע בהבנת מניעיהם) היא היתה כנראה זוכה לפחות הבנה מן הצד הנאור.
  תרגיל משעשע : בידקו מי תומך בשחרור מרואן ברגותי (הורשע על חלקו בחמישה מעשי רצח של ישראלים) ומי מתנגד לשחרורו של יונה אברושמי (הורשע ברצח אמיל גרינצוויג).
  מדובר בחלק מהמקרים באותם אנשים (מרצ,שלום עכשיו) שהמוסר הכפול שלהם מאפשר להם לנקוט עמדות הפוכות.
  אגב,אורי אבנרי טוען היום ב"הארץ" שהעיתונות הבריטית והגרמנית לא מתייחסות לחיילים בריטים או אמריקנים כאל חטופים אלא שבויים בניגוד לאופן שבו מגדירה התקשורת הישראלית את גלעד שליט. לטענת אבנרי התעמולה הישראלית הצליחה להביא את העיתונות העולמית להתייחס לשליט כחטוף.
  חיפוש קצר בגוגל מוכיח שטענתו של אבנרי חסרת שחר.
  גם חיילים אמריקנים ובריטים זכו בתקשורת הבריטית לאורך העשור האחרון לתואר חטופים ולא שבויים כאשר נפלו בידי ארגוני טרור או גרילה או ארגונים לא מדינתיים (שכל אחד יבחר בהגדרה הנוחה לו).
  אפילו החיילים הבריטים שנתפסו על האיראנים זכו לתואר חטופים בתקשורת הבריטית.
  דו"ח גולדסטון חייב את ישראל להקים ועדת חקירה עצמאית ואם לא תעשה זאת הומלץ בדו"ח שתובע מטעם מועצת הביטחון יפנה נגד ישראל לבית הדין הבינלאומי הפלילי.
  ישראל מנסה למנוע זאת על ידי הקמת ועדה.

  אהבתי

  • הכי פשוט הגיב:

   במקום להתפלפל עם אורי אבנרי, להסתבך עם גוגל ולבדוק את הבריטים והגרמנים – כדאי להקשיב לפדויי השבי הישראלים שעומדים על כך שההגדרה היא "שבוי".

   אהבתי

  • ההגיון של הדס הגיב:

   את עושה השוואה בין שחרור של ברגותי לשחרור של אברושמי??
   אברושמי הוא יהודי-ישראלי שרצח יהודי-ישראלי. הוא פושע, נטו רוצח, כאן בתוך החברה שלנו. לא חלק משום עיסקה דיפלומטית בינלאומית, לא הכרח שאנחנו אנוסים לו כדי לשחרר את גלעד שליט האומלל. אז לשחרר אותו??

   אם משחררים את יונה אברושמי, תסבירי לי למה לא לשחרר גם את רוני רון.

   אהבתי

 5. רובוזום הגיב:

  יופי הדס

  אהבתי

 6. דניאל הגיב:

  למה את לועגת למי ששוללים את דבריה של יונת? הרי חופש הביטוי חל, נדמה לי, גם על התנגדות לאמירות, ולא רק על השמעתן או על אמירתן הראשונית. ליונת יש זכות לומר שהיא בעד שחרור אסירים, ולאחרים יש זכות לבקר אותה. מה יותר פשוט מזה?

  לכימאית מותר לדבר על המלחמה בטרור, בדיוק כמו שלאלופים מותר לדבר על ריבוזומים. מותר – כן; רציני – לא בטוח. אבל עדיין, אסור לשכוח שחופש הביטוי שייך לכולם. כל אחד יאמר את דברו, והמאזינים יחליטו מי מבין מה הוא אומר ומי לא. אין צורך ללעוג למי שחושב אחרת, ועוד להאשים אותו ש*הוא* לא מסוגל לסבול דעות שונות משלו.

  ועוד דבר: נראה לי שכדאי לוותר על שיוך דעות ותחושות ל"בני ישראל" ושאר קולקטיבים שאף אחד לא שאל לדעתם. דעתך האישית מכובדת מספיק כמו שהיא, גם בלי שתשליכי את ניגודה על קהלים מדומיינים שמוצגים, לצורך הרטוריקה, כאיזה אספסוף נבער.
  בתור ישראלי שלא חושב את מה שייחסת ל"בני ישראל", די מוזר לי שמניחים אוטומטית שאני מחזיק בדעה מסוימת רק מתוך השתייכותי לקבוצה אתנית או לאומית. השמועה אומרת שאנשים מסוגלים לחשוב בעצמם, אפילו אם הם ישראלים.

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   אני לא לועגת לדעות השונות.
   אני לועגת לאישיות הקוטבית של "עמישראל", עם או בלי מירכאות. שנייה אחת מחבקים, ובאחרת, מיליון טוקבקים מנאצים.
   אני אומרת לך, בהלך הרוח הציבורי כאן – ואני מקווה שתרשה לי להשתמש בביטוי הזה – לא רחוק היום שייכתבו עצומות וייערכו הפגנות שידרשו ממנה להחזיר את הנובל עד שלא תיישר קו.

   אהבתי

   • דניאל הגיב:

    היום הזה כבר הגיע: עצומות והפגנות של ישראלים שדורשים ממדינות אחרות להחרים את ישראל עד שלא תיישר קו עם האידיאולוגיה הפרטית שלהם. או תחינות פומביות לאובמה כדי שיפעיל לחץ ויסכל את המדיניות שהעם, מה לעשות, בחר בה בבחירות דמוקרטיות. אני יודע מה דעתך על מחרימים מקצועיים, כך שאת בוודאי רואה את הדמיון למצב הסימטרי מהצד השני.

    נ.ב.
    אפילו אם נהיה לארג'ים ונגיד שיש בארץ 10,000 טוקבקיסטים שרופים (אפילו שבהתחשב במספרי הטוקבקים הממוצעים, כמה מאות, זה נראה לי כמו נתון מוגזם מאוד) – עדיין מדובר ב… 1/750 מהאוכלוסייה. זה לא בדיוק רוב שמצדיק סטיגמות כלל-ישראליות. גם אם הם עושים הרבה רעש, והם עושים.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    האם הטוקבקים מייצגים? או שהם סמן ימיני-ימני וזהו?

    אהבתי

   • יניבל1 הגיב:

    טיעון לוגי מטופש דבורית
    זה ששמחנו על זכייתה של יונת בפרס נובל בכימיה, דבר שאין לו שום קשר לביטחון,לא אומר שאנחנו חייבים להקשיב בצורה צייתנית למה שיש לגברת לאמר בנושא גלעד שליט ועוד להגיד לה תודה על זה שהיא התייחסה לנושא? על מה ולמה ? למה דעתה בעניין השבויים חשובה יותר מדעתו של סוכן ביטוח או רואה חשבון ? הסגידה הזו שלך לעדה יונת ניהיה מפוסט לפוסט יותר ויותר פתטית

    אהבתי

   • ani am הגיב:

    מצטרפת ליניבל1. פרופ' יונת מבינה בכימיה, היא לא מבינה דבר בלוחמה מכל סוג שהוא, היא הקדישה שלושים שנה מחייה למחקר שבינו לבין טרור אין שום קשר. היא הביעה את דעתה כאדם פרטי, לא כאשת מקצוע (מתי אי פעם ראית במדינה הזו אישה אחת שהביעה דעה בנושא ביטחון וביססה אותה על הנעשה בתחום?) לפיכך, פרופ' יונת יכולה להיות עילוי בתחומה, בנושא שבויים לעומת זאת היא חוזרת להיות אדם רגיל לחלוטין, אדם ששמע בערך, אדם שיש לו דעה, לא אדם מקצועי.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    יניב, aniam, למרבה הפלא אני מסכימה איתכם, אלא שלא הבנתם: אני בהחלט חושבת שלשאול אותה מה עמדתה בעניין גלעד שליט או הגרעין האיראני זו סכלות.
    מעולם לא טענתי אחרת. קראו שוב.

    אהבתי

 7. דליה הגיב:

  תחת הכותרת "רעיון גאוני" התפרסמו אתמול דבריו אלה של יוסי ביילין:

  "הוועדה מדברת עם אובאמה ואומרת לו: אל תחת אל תחזור בך מגיע לך פרס על הדברים המאוד מיוחדים שאתה אומר ובעיקר – על מה שתעשה. יש לך עוד יותר משלוש שנים כדי לנסות ולממש את חזונך ואולי אפילו שבע שנים. אומרים לך שאתה נאיבי שאין לכך סיכוי שהעולם אכזר ולא יאפשר לך לממש את החלום. אל תרים ידיים!"

  אהבתי

 8. לולב הגיב:

  את שוכחת עוד דבר "חשוב" במסקנות הועדה האיטשמית:"על ישראל ו ה ח א מ ס למנות ועדה…"
  החמאס כבר בטח מינו וחקרו כל טיל ששלחו לרצוח נשים וילדים בשדרות…רק אנחנו מסתמכים על נשים שוברות שקיקה כמו עמירה הס וחברותיה מהחמאס.

  אהבתי

 9. מעמולה הגיב:

  שלמה מולא הולך ומסתבך כאשר ויינט חושף היום שבילף בנושא תואר אקדמאי שמעולם לא קיבל.

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3788727,00.html

  הוא אחד מראשוני הקופצים לעגלת הטהרנות של ציפי לבני. דבורית ולווט שרגל גם.

  אהבתי

 10. סתמית הגיב:

  מה זה גלגולי העיניים בעניין ח"כ שלמה (מולה) נגוסה? הבן אדם קיבל 10,000 דולר תרומה מארגון נוצרי מחו"ל כדי שיעביר לנזקקים מעדתו. הוא עשה שימוש פרטי בכסף עד עכשיו ועכשיו נזכר להחזיר אותו לתורמים (לפי המדיות).

  יש לנו פה פשע כפול ומכופל.

  – קודם כל אותם נזקקים לא קיבלו עזרה.
  – שנית, הוא עשה שימוש פרטי.
  – התורמים ביקשו את הכסף בחזרה בגלל שלא קיבלו מידע על השימוש בו מה שגורר עוד 2 דברים:
  1. גם עכשיו אותם נזקקים לא קיבלו עזרה.
  2. יש חשש שאותו ארגון פילנטרופי כבר לא יתרום יותר למטרות סוציאליות אצלנו.

  אבל הוא נמצא בחברה טובה, במפלגה שמנופפת במשיחיות שקר בדגל הטוהר. רשימת לכאורה קטנה: מי אמר הנגבי? מי אמר הירשזון? מי אמר אולמרט? מי אמר בראון (ההצבעה הכפולה)? מי אמר בלילא? מי אמר איציק? מי אמר שטרית? מי אמר תירוש? מי אמר אפללו? מי אמר יצחקי?

  אבל את פרופ' יצחק בן ישראל ואת פרופ' מנחם בן ששון קדימה זרקה מהר מאוד.

  אהבתי

 11. גיא הגיב:

  אגב הקיבוצים: למי שקרא את "הביתה" של אסף ענברי יהיה קל לצלוח את הטקסט הפרשני מעורר המחשבה (והרבה אי הסכמה) שהוסיף אריק רייכמן לרשימת העשרה. ואם כבר הספר, מעניין לראות איפה אפיקים היום ברשימה? ואיפה קבוצת כנרת, דגניה א ודגניה ב?

  אהבתי

 12. סתמית הגיב:

  תודה על העדכונים בנושא ברנע, אל תרפי.

  סלולרי בטעינה, איזה תירוץ עלוב שגם יש לו זמן מחייה קצר. אז תעלי יותר מאוחר. הכותרת של ישראל היום נמצאת בכלל ברשת כמו גם של ישראל פוסט.

  יש לך סיכוי, ועוד איך יש לך סיכוי. הרי ראינו לא מעט עור בחשיפה האחרונה – אז יאללה.

  אהבתי

 13. יקיר אביב הגיב:

  הראש הכחול של מארג' חירמן אותי בטירוף. אני רץ לקנות פלייבוי כדי לראות אם גם למטה היא כחולה.

  אהבתי

 14. אבי רצון הגיב:

  ייגר מאיסטר, שלמה מן, יורד חזק על אבי רצון, כתב מעריב ואנארג'י על שאינו מרשה לטקבק בכתבותיו. אסור לשכוח ששלמה פוטר ממעריב בגלל בלוג הספורט שלו (כשגם לדבורית יש חלק מסויים – בואי לא נתחיל שוב, רק אזכור).

  http://www.the7eye.org.il/Gatekeeper/Pages/121009_The_censorship_of_avi_ratzon.aspx

  אהבתי

 15. בן רימוז' הגיב:

  אני חייב לומר שכמות הטוקבקיסטים מטעם שמתנפלים על ציפי לבני וקדימה גם אצלך וגם בווינט
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3788860,00.html
  גורמים לי לחשוב שכנראה הסקרים הפנימיים שעורך הליכוד, מחמיאים לקדימה. אם היא כלומניקית, למה צריך כל הרבה טוקבקיסטים מטעם?
  גילוי נאות: הח"מ לא הצביע ולא יצביע לליכוד או לקדימה

  אהבתי

 16. חסויי!! הגיב:

  יואוווו!!!!!איזה חפרניםםם!!!!!ועוד על פוליטיקה!!!!!כאילו, מה הקטעע?!?!?!?!?!!!

  אהבתי

 17. דודו הגיב:

  מגיע ליונת אלפי פרגונים ופידבקים על הריבוזום.

  אבל ריבוזום של עולם, זה שהיא מצוינת בכימיה עושה אותה בהכרח מעולה בהבנת הסכסוך במזרח התיכון?

  מילא היתה לוקחת פרס בתורת המשחקים שהיה איזה קשר בין זה לבין פרשנות מדינית.
  אבל ריבוזום? זה היה אקטואלי לתקופה שרבין אמר שצריך לשבור להם את העצמות.

  מזכיר לי את זה שהולכים לסופרים שיביעו את דעתם (שתמיד, של כולם כמעט נשמעת אותו דבר) בעניינים מדיניים.

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   אתה צודק כמובן.
   אלא שזה לא הנושא.
   כמו שכבר אמרתי, לא הייתה שום סיבה לשאול אותה את השאלות האלו.

   אהבתי

  • בן רימוז' הגיב:

   אהבתי את זה שהצלחת לבטל את עדה יונת מצד אחד ולדאוג שלא נוכל לשאול אותך מה עם ישראל אומן מן הצד השני.
   אין ספק שלדעות הימניות קיצוניות של ישראל אומן יש יותר משמעות מלדעותיה של עדה יונת בגלל הקשר (ההדוק דודו?) בין תורת המשחקים לפרשנות מדינית…

   אהבתי

   • דודו הגיב:

    לא שזה מרתק אותי לשמוע את דעתו של אומן, אבל במקרה של לפחות יש קשר כלשהו בי הסיבה שבגינה זכה ומרואיין לשאלות.

    אם הייתה רלוונטיות בין תחום זכייתה לדעותיה? ניחא לשאול אותה בקונטקסט הזה, אבל ככה? אפשר לשאול גם נהג אוטובוס,מנהל רשת מחשבים או יוסי בניון באותה מידה.

    אהבתי

  • לדודו הגיב:

   ריבוזום של עולם???
   אני מתקשרת בהיסטריה לכל מכרי ומספרת להם על ההברקה שלך. אם תיגבה 100$ על בלוג משלך, כבר יש לך קליינט ראשון.
   ובאשר ליונת – לדעתי דבורית טועה בהאשמת השואל. אפשר לשאול אותה כל מה שעולה על הדעת, בעוד שהיא צריכה להיות מספיק חכמה לדעת על מה לענות ועל מה לא.
   דרך אגב, במהלך הראיון הראשון שלה ברשת ב', היא הפסיקה את הראיון בטענה שהנשיא עומד להתקשר אליה, ואז נתנה בשידור חי את מספר הטלפון הפרטי שלה! (המראיינת הפסיקה אותה באמצע).
   מוטב היה אילו מכון ויצמן היה מחבר אותה באותו רגע ליועץ תקשורת.

   אהבתי

   • דודו הגיב:

    מידי פעם יש לי כאלו יציאות, לא שווה לשלם עליהם, למרות שיש לי בלוגון אחד שלאחרונה די נזנח (נו טוב בעצםיש 2 אחד במסגרת מדור הספורט של וואלה ) בחיני חינם.

    אין ספק שהגברת לא מודעת מידי תקשורתית, אין ספק שמגיע לה קרדיט.
    זה בסדר מצד אחד ששואלים אותה, זה גם בסדר שהיא עונה.
    אבל חייבים לדעת להתייחס לזה ברצינות המתבקשת.
    לכל אזרח יש דיעה, רק שנהוג להתייחס אצלנו לדעתם של סלבס ברצינות הראויה למחקר על ריבוזומים.

    אם יש משהו חינני מהעניין הרי הוא בכך שיונת הפכה להיות סלב בזכות פרס נובל והמחקר שלה.
    זה הרבה יותר טוב מכאלו שהצליחו לשרוד או לתחמן בכל מני משימות ריאלטי.
    ואותם דווקא לא שואלים אודת סוגיות מדיניות.

    אהבתי

 18. יקרה שלי
  מאוד מעניינת אותי דעתך בהקשר מה שדובר כאן על מכתב השמיניסטים 2009. בעד, נגד, מהאו"ם?
  ד"ש מעיר החטאים

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s