גומרים, הולכים, סוגרים


בקול דממה דקה (כמעט) נסגר סיפור עדויות החיילים מעזה כפי שסופרו במכינה הקדם צבאית, שעשו בלגאן לפני שבועיים.
לפי ידיעות (20), מדובר ב"רס"ן שמועתי בעזה" (כך בכותרת הנחרצת).
הפצ"ר, כך מהידיעה, סגר את התיק, והחיילים הודו שהגזימו בכוונה "כדי להעביר מסר".
אבל ארגוני זכויות האדם בישראל ביקרו את הפצ"ר על המהירות בה נסגרה החקירה, וזה, לפחות, מופיע בכל העיתונים.
בישראל היום יש לכך הפניה בשער+ ידיעה דומה בע` 11.
במעריב, העיתון שנקט בלשון הכי מתונה בהתייחסות ובהבלטת (כלומר אי הבלטת) האירוע, מוקדשת לנושא כפולת 14-15.
אבל דבריו של עפר שלח, כולל הדיווח שלו על כתבת AP קארין לאוב, שפרסמה עדויות של פלסטינים שדמו לתיאורי בוגרי מכינת רבין, מטילים אור אחר על סיומה המהיר של חקירת הפצ"ר.
בהארץ יש התייחסות לסיפור בשער, פלוס עמוד שלם, 5, וגם כאן מוזכרת כתבת AP הנ"ל.

תוספת:
* אייל גרוס בפרשנות משפטית.
* ופרסומי קשב האחרונים.
– –
ממשלת ענקים
אחחח, איזו ממשלה יש לנו.
לפי הארץ יהיו בה 30 שרים ושמונה סגנונים.
לפי ידיעות 37 שרים וסגנים.
לפי ישראל היום 30 שרים וכנראה תשעה סגנונים.
לפי מעריב יהיו 30 שרים, מתוכם שישה ללא תיק, ושבעה סגנים. לפחות.

לפי ידיעות וישראל היום – אין פיתרון לסילבן שלום (נו, הוא איים אתמול בכותרת הראשית בידיעות שיישאר מחוץ לממשלה, לא?).
לפי מעריב – ס"ש נוטה להצטרף לממשלה.
לפי הארץ – הרה"מ לעתיד ינסה לפתור את המשבר ביניהם.
האם בוגי יעלון (הארץ) הוא השר לנושאים אסטרטגיים או לעניינים אסטרטגיים?

לפי המארקר, הממשלה הזו תעלה 150 מיליון שקל בשנה (תקציב הכולל 30 מיליון ש` למימון 14 שרים בלי תיק וסגני שרים).
לפי ידיעות, תעלה ממשלתנו היקרה 300 מיליון ש` לשנה. כך בכותרת הגג של העיתון.
אבל, בע` 4 כותבים יובל קרני, גד ליאור ואיתמר אייכנר שהעלות תהיה כ-200 מיליון ש` בשנה.
אז מה נסגר?|
לפי המארקר, שר יכול להביא איתו עשרה עובדים. לפי ידיעות – שמונה.
מאחר שאני מתקשה במתמטיקה, אני לא מבינה את החישובים של כל עיתון ועיתון, אבל בגלל שיש פערים כל כך גדולים, כנראה שכולםם רחוקים מהמציאות.

העיקר שיהיו בה שתי שרות בלבד, בממשלה.

וח"ח לכותרת של ידיעות "גדולה עלינו"
– –
VTV
בלנצח את הסרטן יצאו אורלי וילנאי וגיא מרוז לכמה בדיקות די פשוטות. התחושה שלהם הייתה שגילו את אמריקה. אלא מה, כל הבדיקות הללו הן בגדר המלצות לכל אזרח בישראל ומפומפמות בקביעות.
העובדה שוילנאי, למשל, לא עשתה עד כה אף פעם בדיקת שד (בהנחה שלא הציגה לצורכי הסדרה) היא בגדר מחדל אישי שלה. לא, לא יכול להיות שבגלל העבודה.
אני חושבת שאין אישה בישראל שלא יודעת את טיב הבדיקות הידניות ואת החשיבות בבדיקה על ידי רופא כירורג המתמחה בכך לפחות מדי שנה. כך גם בעניין משטח צוואר הרחם. כך גם בעניין בדיקה שנתית על ידי רופא עור לאבחון מוקדם של מלנומה או סרטני עור אחרים, בעיקר במדינה מוכת שמש כישראל. כל הדברים הללו לא קבורים עמוק באדמה. הם מובאים חדשות לבקרים בכל אמצעי התקשורת.
קולונוסקופייה מומלצת מגיל 50 לכל אזרח במדינה, וגם כאן, הרשויות והרופאים מדברים על כך ומזכירים.
רוצה לומר: אני לא יודעת איפה חיו וילנאי ומרוז עד כה מבחינת יחסיהם האישיים עם שירותי הבריאות.
העובדה שנזכרו לעשות את הבדיקות הללו עכשיו, לקראת התוכנית שלהם יכולה להעיד רק על איזשהו סוג של אטימות לכל הנעשה מסביב, ולקריאת תיגר ומשחק ברולטה רוסית.
אני מקווה שאזרחי ישראל קצת יותר אחראים מהם, ושאכן נבדקו וייבדקו על פי ההמלצות שנראו אמש. זה הכי חשוב.
– –
לחם עבודה
SBC נרכשה על ידי מו"ל המגזין הגה ב-3.35 מיליון שקל. למגזינים שלום.
– –
מה קורה עם שי לחג?
רוצים פוסט מתנות?
שלחו לי אינפו.
– –
בלוגלנד
אלירם מתעצבן על פלאפון בקונבנשן של המארקר.
– –
מה חדש בשכונה
[ממתקים] לצאת לכרסומות, הצופה המדומה ועוד תחדישי טלוויזיה
[שלג] גמר האח הגדול vip: הישראלי המכוער רוצה לנצח. טייק 2
– –
הכנס הבא
אחי, שי שרגל, על הקשר בין האסטרטגיה, הפורטפוליו, התוכניות והפרויקטים בעולם ניהול הפרויקטים.
הכנס ה-13 של העמותה לניהול פרויקטים ייערך ביום ד`, 20 במאי 2009, בקריית שדה התעופה, ויתקיים בו לראשונה פאנל מנכ"לים, אשר יעסוק בסוגיית הניהול של פרויקטים בתקופת משבר.
– –
לפני פיזור
אם יש בכוונתכם לצפות בגמר האחר הגדול הערב, דעו כי מצפות לכם 50 דקות של פרסומות.
ברייק הזהב: בזק, כ-250 אלף שקל.
(ובמעריב הקפידו לקדם את המועמד של העיתון, מנחם בן, עם שתי תמונות שלו לפחות)
כמה ידיעות על האח יש בסה"כ במעריב? המלצת טלוויזיה, כיתוב תמונה בשער אחורי, ידיעה בעסקים וכפולה בהמגזין. זהו, לא צריך להגזים.
– –
בדלתא היו המומים מכך שלעדי נוימן אין תחתונים, והחליטו להלביש אותה.

– – – – – – – – – –-מודעה– – – – – – – – – – – – – – – – – – –אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה קצה האצבעות. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

50 תגובות על גומרים, הולכים, סוגרים

 1. ללא שם הגיב:

  ולפי הארץ, אבישי ברוורמן יהיה שר בלי תיק.. ולעזאזל המיעוטים

  אהבתי

 2. אבי הגיב:

  היית מתלוננת למה זה לוקח כל כך הרבה זמן. אני לא מבין – היו עדויות, השמאל ביקש לחקור, חקרו, העדויות לא היו אמינות, נגמרה החקירה. מה יש כאן למשוך? אם יש לך עדות ממקור ראשון, תודיעי לצה"ל (ובמקביל לתקשורת, כדי שנוכל כולנו לשנוא את חיילי ישראל) ושיחקרו שוב. אם הפלשתינים רוצים (מה? הם מעידים בדיוק אותן עדויות כמו השמאלנים שלנו? איזו הפתעה מרעישה!) שיתלוננו הם. כל מה שרוצים בפרקליטות זה הוכחות, ובינתיים שמענו בעיקר נפיחות של מתנגדי המלחמה, שעדיין חושבים באג`נדה במקום בעובדות. רחמיי על חיילי צה"ל שהוריהם ומחנכיהם (ע"ע אדון זמיר) רוצים להוציא אותם כפושעי מלחמה, כי זה בעצם כל העניין – לא למצוא חריגות אלא להפוך את כל הצבא לפושע, כי אז זה אולי יוכיח משהו על מלחמות. לא פלא שמתנגדי המלחמה היהודיים בכנסת מונים בדיוק מנדט אחד (חנין).

  אהבתי

 3. מילואימניק הגיב:

  וזה היה כל כך צפוי. כולה כמה בני 18, שקלטו שהם יכולים לעשות הרבה גלים ובשם איזו תחושת מוסר אמורפית ("עקרונית לא צריך להתעלל בחפים מפשע") התחילו להנפיץ. זה תהליך פסיכולוגי ידוע שכבר נכתב עליו הרבה. אמרו לי, סיפרו לי. אני אנפח את זה ואגיד שראיתי בעצמי, זה מאד מוסרי. וכל מי שהיה בשטח ידע את האמת. בלוף. שקר. לא היה ולא נברא. הפלסטינים מהצד שלהם יכולים, זה נכון, למצוא עוולות ולהציג אותם. אבל אני ראיתי במו עיני. חיילי צה"ל היו גיבורים, נחושים, לא חששו לירות כשצריך ולא חלמו לעשות את מעשי הנבלה שניסו לטפול עליהם. מי שלא היה (שזה בדרך כלל גם מי שמזדרז לחבק את מעלילי העלילות) שלא יספר לנו איך היינו. והלוואי וידיחו אותם.

  אהבתי

 4. בת הטוחן הגיב:

  דבורית – גיא מרוז ואורלי וילנאי כן עלו על משהו קריטי מאוד בתוכנית שלהם – והוא – שהמדינה לא מממנת בדיקת קולונוסקופיה שמונעת 90% ממקרי סרטן המעי הגס. המדינה כן מממנת בדיקת "דם סמוי בצואה" – שכשם שהיא דוחה לביצוע (איסוף דגימות הקקי שלך במשך שלושה ימים בבית) – היא מיותרת וגרועה – היא מגלה רק כ-30% מהמקרים של דם סמוי. את השאר היא מפספסת!!! לפני שנה, בגיל 45 בלבד, עברתי את שתי הבדיקות במקרה, במזל ענק – הרופאה המשפחתיתהאלילה שלי שלחה אותי לבדיקות בגלל מיעוט ברזל בדם. היא חששה מדימום סמוי. שלוש בדיקות ה"דם סמוי" שלי היו שליליות! כמו של גיא מרוז. הקולונוסקופיה שעשיתי מיד לאחר מכן חשפה שני פוליפים, אחד מהם ענק, כ-25 מ"מ (של גיא היה כמה מ"מ בלבד). ומיד הורידו את שניהם. אם הייתי מחכה עד גיל 50 הפוליפ ההוא היה מזמן סרטן המעי הגס. המדינה לא היתה מממנת לי את הבדיקה הזו לעולם, לולא הרופאה הנהדרת ההיא. (מומלצת – ד"ר בסרגליק, תל אביב). ואז כבר הייתי מתה. וואזנה היה שמח.

  אהבתי

 5. בת הטחן הגיב:

  הסבירו בתוכנית – בארה"ב ובגרמניה המימון של הבדיקה הפחית בעשרות אחוזים את התמותה מסרטן המעי הגס. זה כל כך הגיוני – שאני לא חושבת שזה שקר של התוכנית.

  אהבתי

 6. אורנה אושרי הגיב:

  ואפרופו "מעריב" והפמפום של מנחם: לפני הרבה שנים הזמנתי את מנחם לפגישה בקפה "תמר". שנינו עבדנו אז ב"מעריב". לא ביחד. הצעתי לו שלום עולמי בין הומואים ולסביות, לבין סטרייטים. שיפסיק לנגח בנו. הייתי אז יותר בארון ופחות גסת רוח. הוא דחה את הצעתי בחביבות והסביר לי: לסביוּת היא רק פרקטיקה. הרגל. דבר שאפשר לסגל בקלות.,למשל, כך סיפר, ראה פעם במסיבה בחורה מקיימת יחסים עם כלב (יענו, הכלב ירד לה). לטענתו, אפשר לתרגל את זה וללמוד ליהנות מזה, כמו גם לסביוּת. המשכנו לדבר עוד זמן רב…. על תנ"ך ועל מה לא. אה, גם על קדושת הבריאה ההטרוסקסואלית. נפרדנו בידידות. בחיי.

  אהבתי

 7. אבי הגיב:

  השר לאיומים אסטרטגיים (שימי לב לכותרת המשנה). http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/873/335.html?hp=1&loc=1&tmp=7033

  אהבתי

 8. juliana75 הגיב:

  אני יכולה להגיד לך שאני לפחות לא הקפדתי על בדיקות תקופתיות. וכמוני עוד רבים. אנשים בני שלושים פלוס עדיין לא לוקחים בחשבון את מידת החשיבות שיש לבדיקות האלה. בגילאים יותר מתקדמים יש יותר מודעות אבל לא הרבה יותר. אמנם ידעתי על קיומן של הבדיקות אבל הן לא היו בתודעה. לדעתי התכנית בהחלט תשפר את המצב. נכון שיש בה גם דמגוגיה אבל זה עובד לא רע.

  אהבתי

 9. ללא שם הגיב:

  http://www.notes.co.il/gross/54658.asp אולי צריך עוד ללמוד את הספין הזה

  אהבתי

 10. דפי קודיש וייכרט הגיב:

  למה אני צריכה לקרוא בשש וחצי בבוקר בכותרת הידיעה על פרי גליל ש"היום חגגו העובדים את הבשורה המשמחת בהרמת כוסית לחיים"? ובלי קשר, הפער בין מספרי העוזרים של שרים נובע כנראה משני הועזרים הפרלמנטריים שיהיו לרב השרים מתוקף היותם גם ח"כים. לשרים שאינם ח"כים (יעקב נאמן) יהיו 8 עוזרים, ולאחרים 10.

  אהבתי

 11. רבקולית הגיב:

  ברשותך V אני מנצלת במה זו להפטר מתלושים – למכירה תלושים לרשת גולף בערך של 600 ש"ח, אני מוכרת ב-500. קולקציה משמימה ודודתית, כלי בית מתוצרת סין במחירים של כלי בית יוקרתיים (מעמד אקרילי לסבון ב-39.90 – למה מי מת?), הלבשה תחתונה "במבצע" עולה כפליים ממחירה במבצע בחנות לא רחוקה ועוד. המצעים והמגבות בסדר, אבל זהו. לא להתקרב לכריות גולף ממולאות "פלומת אווז אמיתית" – הקצוות הדוקרים של הנוצות יוצאים מבעד לכיסוי הכרית והציפית ודוקרים. נראה לי שזו יופי של מתנה לחמות (או למישהו אחר שאתם לא סובלים). התלושים יפים לגולף, גולףהום, פולגת, אינטימה ועוד.

  אהבתי

 12. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`בת השכןב"ידיעות" לא מקבלים כלום לחג.

  אהבתי

 13. ללא שם הגיב:

  אתמול פרסמו בניו יורק טיימס: http://www.nytimes.com/2009/03/31/health/31mamm.html?_r=1

  אהבתי

 14. גדי שמשון הגיב:

  לובשי מדים, נושאי נשק, שייכים לגוף שהוא ארגון טרור מוכר בזמן שהארגון יורה רקטות על אזרחים – לא נעים להודות, אבל אחרי הפעם השמונה מאות שאני שומע על השוטרים המסכנים אני אומר – אם אמא של המטרות. נושאי נשק, לובשי מדים, חברי ארגון טרור.

  אהבתי

 15. עוד מילואימניק הגיב:

  אני גם הייתי שם, ומי שלא רצה לראות, לא ראה. מי שלא רצה לשמוע לא שמע. אני ראיתי ושמעתי: ביזה, השחתת בתים ורכוש לחינם, הרג חפים מפשע, וסתם התנהגות בריונית ומגעילה. חלק מהחיילים ביחידה אף נשפטו ונענשו על המעשים שלהם. תמשיכו לספר לעצמכם סיפורים על חיילים גיבורים וצבא מוסרי. אם רוצים לסגור חקירה, זו לא בעייה. אם רוצים לחשוף את האמת, זו גם לא בעיה.

  אהבתי

 16. ולווט הגיב:

  אני לא חושבת שהם "פושעי מלחמה" למה ההכללות האלו?

  אהבתי

 17. ולווט הגיב:

  ולא כל הוצאת פוליפים מונעת אותו (לא קשור אלייך, לא להיבהל). עושים חישובי סיכונים וסטטיסטיקות, אם אני מבינה נכון. בדיוק כמו שמומלץ בכל שנה לכל אחד לעבור בדיקות דם כלליות. חוץ מזה, אני באמת לא בקיאה בכל נפתולי הקולונוסקופיה, כך שאני לא רוצה לקבוע שום דבר נחרץ.

  אהבתי

 18. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`ולווטחו"ח, אני אמרתי שקר? לא.

  אהבתי

 19. ולווט הגיב:

  להיבדק – אני מסירה את הכובע ואומרת – דייני.

  אהבתי

 20. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`אייל גרוס`~$~www.notes.co.il/gross~$~סליחה שזה עלה בלי שמי – אייל

  אהבתי

 21. אמיתי סנדי הגיב:

  למי שלא זוכר, צה"ל תיכנן עוד לפני היציאה למבצע להרוג המוני אזרחים פלסטינים בעזה. לא מדובר בעשבים שוטים, מדובר במדיניות מכוונת מלמעלה. איך אני יודע? כי צה"ל דאג לקבל אישורים משפטיים להתנהלות הזאת מהמחלקה למשפט בינלואמי בפרקליטות הצבאית. להשכלתך קרא כאן: http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1057768.html קציני צה"ל קיבלו ייעוץ משפטי צמוד, משלב התכנון של המבצע בעזה ועד לפעילות המבצעית. הפצצת מסדר הסיום של קורס שוטרים? לגיטימי. אזרחים רבים נפגעו? חוקי. הפגזת מבני ממשלה? כשר. מומחי משפט, ובהם גם המפקד לשעבר של המחלקה לדין בינלאומי בפרקליטות הצבאית, טוענים שצה"ל רתם את החוק כדי להכשיר פגיעה באזרחים. איך זה עבד באמת

  אהבתי

 22. ללא שם הגיב:

  יותר קרדינליים מאשר העדפות מיניות.

  אהבתי

 23. ולווט הגיב:

  הוספתי לינק לפוסט.

  אהבתי

 24. לסבו שיק הגיב:

  אני ראיתי לסבית שירדה לכלב. המסכן לא ידע מה עובר עליו.

  אהבתי

 25. אורנה הגיב:

  עכשיו כשאני חושבת על זה. הבן אדם מעיד שלקח הרבה חומרים.

  אהבתי

 26. ללא שם הגיב:

  כל הנושים (כלומר כתבים ועורכים שעשו את עבודתם וקיבלו שוטף פלוס 90 מינימום) זכו במתנה לחג – הצ`קים שקיבלו מהחברה ז"ל לא יכובדו, וגם אין את מי לתבוע

  אהבתי

 27. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`ללא שםסילבן שלום ממש דוד לוי של ימינו.

  אהבתי

 28. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`שלום? דווקא כמה מגזינים של sbc נסגרו היום

  אהבתי

 29. ללא שם הגיב:

  רבע מהעובדים של SBC, או כמו שאמר המעסיק החדש: אמשיך להעסיק 75 אחוז מהעובדים

  אהבתי

 30. על אוטומט הגיב:

  והשאר – היש לומר פראייאים? – ממשיכים לעבוד בלי חוזה !!!

  אהבתי

 31. ולווט הגיב:

  כותב שלח: "החקירה נפתחה פחות מיממה אחרי שהסיפור עבר מעלון מכינת רבין לתקשורת הארצית, והסתיימה בתוך 12 יום. לא היה צה"ל פועל באותם לוחות זמנים כשהגיעו אליו החשדות לראשונה – מכתבו הראשון של ראש המכינה למטכ"ל נשלח לפני חמישה שבועות, ותמלילי העדויות נשלחו לצבא קודם שהפכו לנחלת הכלל – הייתה לו תשובה מוכנה ומיידית לשאילתה שהוגשה לדו"צ לפני הפרסום, והכל היה נראה אחרת. מי שהדברים לא היו בעיניו חשובים מספיק כדי להתחיל בחקירה עד שלא הפכו לכותרות ראשיות, נושא גם הוא בחלק מן האחריות ל`נזק תדמיתי וערכי לצה"ל בארץ ובעולם"

  אהבתי

 32. אבי הגיב:

  לא הייתי שם, ואני משער בלי הוכחות שהיו חריגות. השאלה היא מה עושים איתם ואיזה נפח הם מקבלים בשיח הציבורי. אתה בעצמך אומר שחלק מהחיילים נשפט ונענש. למה לא שמענו על זה? כי המקום של אירועים כאלה בעמוד 15 של העיתון למטה, והעמוד הראשון צריך להיות מוקדש לחייל הפצוע שתרם את גופו ונשמתו כדי שתוכל ללכלך על צבא לא מוסרי וכל הבולשיט הזה.

  אהבתי

 33. בת הטוחן הגיב:

  היינו יכולים להקים מפלגה ביחד.

  אהבתי

 34. אורנה אושרי הגיב:

  וכל אחד רגיש לסוגיות המגזר שלו. למשל – הרבה מזרחיים כותבים כל הזמן על קיפוח עדתי, עניין שאחרים לא מוטרדים ממנו בכלל. וזו רק דוגמה אחת. ואני? אטחון כאוות נפשי, ואזנה. בשמי המלא.

  אהבתי

 35. איימי ווינהאוס הגיב:

  מיוחדת, שונה, או אם תרצה – מדיניות שונה – כאשר יוצאים להילחם לא בצבא, אלא בצבא שמסתתתר בתוך אוכלוסייה אזרחית. לא?

  אהבתי

 36. אבי הגיב:

  לפי דבריך – לא לפי דבריי – צה"ל עשה הכל בהתאם לחוק. זה שהחוק לא מוצא חן בעיניך, זה עניין אחר. אבל לא אלו העדויות שעברו לפצ"ר – דיברו שם על רצח בכוונה תחילה של אשה זקנה. אין לזה קשר ללינק החביב שהבאת.

  אהבתי

 37. מילואימניק הגיב:

  לדעתך יושבים בצה"ל מקבלי החלטות שבא להם להרוג חפים מפשע בלי סיבה, ככה, בשביל הכיף כי בצבא יושבים מנייאקים? אני מקווה שאתה פשוט מאד מאד צעיר. בלתי אפשרי להילחם בתוך אוכלוסייה אזרחית בלי לפגוע בה (כמו שמבינים יפה המחבלים שמנצלים את החפים מפשע וגם אותך לצרכיהם). בתור חייל שלחם בעזה אני מודיע לך חד משמעית שההוראות היו להימנע מפגיעה באזרחים במידת האפשר, כולל תדריכים תואמים. ברור שנהרגו גם אזרחים תמימים. הם נהרגו כי השכנים המניאקים שלהם השתמשו בהם בתור חומה אנושית. למעשה כולם היו בסכנת חיים, המדיניות של צה"ל הצילה חיי רבים מהם.

  אהבתי

 38. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`ללא ממספראינטליגנטי.

  אהבתי

 39. דפי קודיש וייכרט הגיב:

  הגניקולוגית שלי תמיד עשתה לי פאפס פעם בשנתיים, ופעם בחצי שנה-שנה מזמזה לי את הציצי בבדיקה ידנית. בזכות הפאפס הזה היא עלתה על גידול טרום סרטני שטופל מיידית. אבל היא עושה את זה לכל המטופלות שלה. וגם רופאת המשפחה שלי שלחה אותי מגיל 21 לבדיקות דם אחת לשנה, כדי לוודא שהכל בסדר. לתומי חשבתי שכל הרופאים עושים את זה, או לפחות רובם. בכל מקרה, זה עצוב שצריך את גיא מרוז ואורלי וילנאי כדי שאנשים ילכו להבדק. הטענה של ג`וליאנה היא קצת כמו הגילוי המפתיע שמי שלא עושה ביקורת אצל רופא שיניים עלול להזדקק לטיפול שורש או עקירה, או שמי שלא חוסך לפנסיה יישאר בלי כסף כשיפרוש מהעבודה – זה אולי רחוק מאיתנו ביומיום אבל באמת לא דרוש תחקיר של "תותחי חשיפה ודוקו" כמו וילנאי-מרוז בשביל לגלות את זה. "לשמחתי" אני סוחבת מחלה כרונית כבר כמה שנים טובות, אז אני עושה בדיקות דם מלאות לפחות פעמיים בשנה ומתישהו יתחילו לעשות לי עוד בדיקות שתועדו בתכנית אתמול, אז אין לי מה לדאוג מבחינת אבחון…

  אהבתי

 40. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`אביאת, אני ומנחם בן 🙂

  אהבתי

 41. בת הטוחן הגיב:

  דיברת איתו על זה? הוא בעד צה"ל יותר מאשר בעד המסכנים שמן הצד השני?

  אהבתי

 42. עוד מילואימניק הגיב:

  http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1075180.html ואם אתם רוצים להתבהם ולהתקרנף בשקט, בלי שיפריעו לכם, אין בעיה. רק תגידו.

  אהבתי

 43. אבי הגיב:

  אבל אני מניח שהוא גם בצד של צה"ל, לא כולל טוראית (מיל.) בוסקילה.

  אהבתי

 44. ואזנה הגיב:

  את מתחילה להיראות פרנואידית. לא כל מי שקץ בטחינה של עלילות מבושייך הוא אני. יש עוד כמה וכמה כמוני. אני עדיין ממתין לניסוי של העז או הכבש הצמרירי …. תדווחי על תוצאותיו ?

  אהבתי

 45. ולווט הגיב:

  תמשיכו 🙂

  אהבתי

 46. ולווט הגיב:

  אבל, האופציה האחרת הייתה שיפוטרו 100% מהעובדים, לא?

  אהבתי

 47. ללא שם הגיב:

  וישנה עוד נקודה שכדאי לקחת בחשבון. החקירה כולה מסתמכת על צד אחד במשוואה, הצד הישראלי. כתבת ותיקה ובכירה בסוכנות הידיעות אי-פי, שהתה ברצועה בשבוע שעבר ואספה עדויות פלסטיניות על שתי תקריות ירי, שלכאורה תואמות במידת מה את הגרסאות הראשונות של החיילים. הכתבה שלה פורסמה עוד בשבוע שעבר, ביום חמישי בלילה. מילא שצה"ל מתעלם מהעדויות הפלסטיניות. גם ברור לגמרי שהנסיגה מהרצועה אינה מאפשרת בדיקה בשטח של מקום התקריות. אבל הכתבת דוברת עברית ואנגלית רהוטה. איך זה שבמצ"ח לא חשבו אפילו לפנות אליה ולשמוע מה מצאה ברצועה?

  אהבתי

 48. ללא שם הגיב:

  כמובן

  אהבתי

 49. ללא שם הגיב:

  לא פלא שחברה שאוכלת כל כך הרבה זבל, חולה בסרטן המעי הגס.

  אהבתי

 50. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`ללא שםט(ח)ינת חינם. כמה ט(ר)חנות

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s