צמיגים בוערים מצטלמים יופי

מעריב ממשיך לחגוג: אחרי שאתמול התפאר בהדחת עמוס גלעד מתפקידו כשליח במצרים, מוקדש הבוקר רוב השער לנושא, כשלא שוכחים להזכיר לנו – "בעקבות חשיפת מעריב".
זו גם הכותרת הראשית של הארץ, המתייחסת לאמירה של ברק, שההדחה פוגעת במדינה. בידיעות, מטבע הדברים, מתעלמים מהסיפור בשער, שהרי זה לא סיפור שלהם, אז למה שיתייחסו?
בישראל היום מתייחסים רק בקטנה.

(אגב, מה יהיה עם האתר? הגיליון המודפס נטען באטיות משוועת. ממש שנים עד שעולה כל עמוד).

בידיעות (כמו גם בישראל היום) השער מוקדש ברובו לסכנת הסגירה המרחפת על עובדי מפעל ויטה פרי הגליל. זה מצוין, שהמצוקה של חצור הגלילית זוכה לכותרת ראשית, אבל למה יש לי תחושה שאם סיפור גלעד היה של ידיעות, הייתי זוכה לראות דווקא אותו מככב בכותרת היום?
סיפור עמוס גלעד שליט נמצא בידיעות בע` 6, ומובא בו, כמובן, הצד של אולמרט, האומר ש"גלעד לא עסק בשחרור שליט".
תחילת הפרשה מוזכר כך: "בעקבות עימות מתוקשר עם רה"מ אהוד אולמרט הושעה אתמול..."
בהארץ אמנם כתוב בידיעה הראשית "בלשכת רה"מ אמרו שההחלטה להדיח את גלעד התקבלה לאחר שגלעד סירב להתנצל על דבריו נגד אלמרט, שצוטטו בשבוע שעבר בתקשורת" אבל בפרשנות הצמודה של עמוס הראל כתבו במפורש שגלעד נהג בטיפשות כשיצא בהתקפה חריפה נגד אולמרט "בשיחה עם כתב מעריב בן כספית".


בהארץ פרשת פרי הגליל נדחקה לע` 6, אולי בגלל שאתמול הוקדשה לנושא ידיעה בתחתית השער, לפני שהוא עלה לכל הכותרות? כלומר, יום אחד מספיק?
זה השער שהיו בו בשבוע האחרון כותרות על מותה של בעלת בית קפה בגן העיר, ועל קלפים של נערות ליווי שהפכו למשחק ילדים.
לפחות יש פיצוי-מה בע` הבית של האתר.

 
גם הכלכלונים משתמשים בצמיגים הבוערים בשעריהם, בקטנה.

המארקר וכלכליסט
– –
הוא לא רק בנק הוא גם ידיד
די בשוק אני מסקר גלובס ממנו עולה שהבינלאומי הוא המוביל בשירות מבין הבנקים הגדולים.
מה? הם מדברים על הבנק ש ל י? זה שאיש לא עונה בו לטלפון אף פעם כבר כמה שנים? זה שכשאני צריכה לברר בו את הדבר הכי קטן אני ניגשת לסניף? זה שגובה ממני את העמלות הכי גבוהות בשוק (והוא מוביל בקטגוריה הזו? מה, הלקוחות האחרים שלו סתומים אפילו יותר ממני?) זה שכשאיימתי שאעזוב ענתה לי פקידתו "בבקשה"? זה שמתבלבל פה ושם בהוראות הקבע שלי? זה הבנק המוביל בשירות?
מעניין.
אסור להאמין לאף אחד. בטח שלא לסקרי שירות.
– –
רד אלינו אווירון
הועלתה לטיובית כתבת ההספד של הערוץ הראשון לדן סממה, ובתוכה גם הקטע המלא "רד אלינו אווירון". הוספתי אותה לפוסט ההספד של קרן נויבך.
– –
צרות בכותרות
"עכשיו זה רשמי: המיתון בישראל" (מעריב, ע` 5). ומה היה לפני חודש וחודשיים ושלושה? זה לא היה רשמי? בהחלט רווח לי אחרי ההכרזה הרשמית.
– –
כנסת יקרה
מעריב  מתכונן לפתיחת מושב הכנסת ומביא כמה דברים שלא ידענו על הח"כים החדשים:
* ציפי חוטבלי (לא נורא, פחות ו`) לא לוחצת יד לגברים. באמת מפתיע. וממש לא מקובל במגזר.
* ניצן הורוביץ ייאלץ לוותר על אזרחותו הפולנית (כן, קראנו בהארץ).
– –
בקרליבך חוגגים בטירוף
שימו לב לפרסומת הזו של סלקום לאתר שלה, "הבית של המוזיקה הישראלית".
איפה מתרחשת המסיבה שבפרסומת? בקרליבך 2. ומי גר בקרליבך 2? מעריב.
גימיק, קריצה ברנז`אית או שת"פ?
 
עוד אני משפשפת עיניי, מגיעה הודעה על מסיבה ממשית של מעריב:
חברים יקרים, זה קורה…
רשמו לעצמכם את התאריך: יום חמישי 26.3 בשעה 20:30 living room רח` שוקן 27 ת"א קומה שמינית…
ה-מסיבה של כל עובדי  מערכת מעריב. מדובר במסיבת עובדי מערכת בלבד ללא בני-בנות זוג.
היכונו לתחרות שירים -קריוקי בין המחלקות.
לא תאמינו מה קורה:
רותי ודורון  בדואט עוצר נשימה
עופר נמרודי בסלסולים
וחכו חכו לנטע והל(ה)קה…
שלא לדבר על רפי רוזנפלד ויהודה שרוני בשיר כלכלה ברוח השאנסון הצרפתי…
בימים הקרובים ת(י)שלח לכולכם רשימת השירים  לבחירה.
עוד יחכו לכם:  יין , אדום, לבן(,) בירות(,) קאווה ושתייה קלה. אוכל על פי חלוקה מאורגנת בין המחלקות והחנייה חופשית בחניון הצמוד.
באחריות מנהלי המחלקות להעביר את המייל הזה לעיתונאים חברי המערכת.
לכל שאלה אנא פנו למחלקת סגנון
נשיקות לכולם.

מה חוגגים במעריב? ועוד ברחוב שוקן? ביזאר. אולי זה בגלל שסלקום הפקיעה מהם את קרליבך 2 למסיבה שלהם באותו ערב.
– –

The fake Oscar
האתר TMZ.com פרסם יום לפני האוסקר מסמך רשמי של האקדמיה, לכאורה, ובו כתובים הזוכים.
האקדמיה הכחישה ואנשיה מסרו שאין מסמך כזה, ושהמסמך מזויף. זה התברר כנכון, לאור התוצאות, אבל מה שמעניין זה שבקטגוריית הסרט הזר אכן מוזכר הסרט היפני, "פרידות", כזוכה.
– –
היפנים מכים שנית
זוכרים שתהיתי מה עושה ארוחת ערב עם הרוקי מורקמי בשער הארץ?
הסופר היפני הגיע לישראל, ליריד הספרים ה-24, כדי לקבל את פרס ירושלים. מיה סלע מהארץ השתתפה בארוחת ערב לכבודו, אילת נגב מידיעות זכתה לריאיון בלעדי. האם העובדה שהארוחה הספרותית מופיעה (אתמול) בע` השער של הארץ קשורה לעובדה שדב אלפון, עורכו, הוא אחד מחבר השופטים שבחרו בו לקבל את הפרס?

וזה הנאום שלו, בו הוא מסביר את מטאפורת הביצה והחומה.
אז הנה, שירה אימרגליק התחקתה אחר הסופר, היחצנית והעיתונים המעורבים בפרשה.

VTV
מחדר 404 עולה שקצין צה"ל בשתולים, זה שכולה רצה לעזור למדינה וכנהלאה, הוא תחקירן לכל דבר ועניין, שהשתתף גם במוסר השילומים של אורלי וילנאי.
ככה? לא יפה. מה אכפת לכם להגיד את האמת, למה צריך להאדיר את פעילותו?
– –
בלוגלנד
העברתי את לחיות את חייה דירה.
לא צריך להביא מתנות, רצוי לבוא לבקר.

– –
מה חדש בשכונה?
[ממתקים] כוכבת יוטיוב ישראלית: ריקודי האצבעות של לילך חן.
[שלג] מתחתנים – בקרוב אצלכם: עדיף להשקיע בכרטיס טיסה לקפריסין.
– –
מח` הגהה
יש מילה אחת שאסור לטעות באיות שלה: אינטליגנטי.
בכל פעם שמישהו כותב את המילה הזו עם טעות, האמירה שלו הופכת למגוחכת.
כך למשל כאן:
"גלעד אינו איזה פרחח, אלא אדם אינטלגנטי, אלוף (מיל`) שאמור להיות שקול ואחראי"
– –
שביתה
שביתת העובדים בקולנוע ובטלוויזיה תיפתח בעצרת גדולה היום, 10:00 רמת החי"ל – צומת הרחובות ראול וולנברג והברזל.
מיד אחרי העצרת יצאו השובתים לפעילות אקטיבית של כארבע שעות אל מול בנייני הזכייניות קשת ורשת.
– –
עוד פעם יום המשפחה
מה הסיפור עם יום המשפחה? לא חגגנו רק לפני שבועיים? או חודש? כמה ימי משפחה יש, וכמה שבועות או חודשים בשנה חוגגים אותם? יש על כך איזושהי תשובה נחרצת?
ע"פ ידיעות יום המשפחה חל בדיוק היום, ל` בשבט, הוא יומולדתה של הנרייטה סולד (או סאלד, לפי תעתיק העיתון), שהקימה את ארגון הנשים הציוניות הדסה.

לפחות הכינו בכנסת פינת הנקה והחתלה לח"כ אנסטסיה מיכאלי (שנמצאת עכשיו בהריון שמיני), ותזדקק לה כנראה ב-20 השנים הקרובות.

ב-24 של ידיעות התכנסו שלושה מומחים לדון במצבה הרעוע של המשפחה הישראלית: עמוס רולידר, אלון גל ומיכל דליות, וכולם תמימי דעים: האויב הוא האינטרנט, המסכים, הסלולריים.
לפני עשר שנים הייתה הטלוויזיה האויב. מעניין מי יהיה האויב בעוד עשר שנים.
– –
לפני פיזור
לא לזוז, בפקודה.

 

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה סקופ. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

49 תגובות על צמיגים בוערים מצטלמים יופי

 1. בשורתה הגיב:

  והיותך, באפן סופי-סופני, מותג. מזכיר לי קצת את משפחות העשירים הללו, שאינן נזקקות למחסה גלובאלי (או לפלטפורמה), וכתובת המייל שלהם לא מסתיימת בג`ימייל, יאהו, הוטמייל וכד` אלא בפדרמן סי או איי אל, או רוזנברג דוט קום 🙂

  אהבתי

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`rikycאחלה תבנית בחרת לWP

  אהבתי

 3. זברה הגיב:

  הופעה טובה בסך הכל. אהבתי במיוחד את הראיון עם גברי לוי מול הפמיניסטית. כשגברי התלהם יותר מדי, תקעת לו למה החיילים לא ובחורות צעירות כמעודדות במשחקי כדורסל כן. הפגנת מעורבות ועניין בוויכוח ולמרות הכל לא הפרעת לשני הניצים ונתת להם זמן מסך נדיב. שתוף פעולה עם א ו היה בסדר גמור, אבל כשאת מגישה ביחד עם הפתחלנד בעל הזיפים והאופנוע את באה למימוש עצמי גבוה יותר. אולי כי את מאותגרת יותר כשלידך ותיק ומנוסה טלוויזיונית. מחכה לראותך בתוכנית מחר. כל טוב.

  אהבתי

 4. מיכל.ל הגיב:

  פרס הסבלנות והצניעות לארי פולמן שהתראיין אינספור פעמים ביומיים אחרונים וענה שוב ושוב על שאלת העומק:" נו, אז איך ההרגשה"? וזה לא משנה אם ה"ראיון" היה לפני, במהלך או אחרי הטקס. הוא ענה מתיד, בכל מצב צבירה בלי בדל ביקורת או ציניות כלפי השאלה המקורית והרחיב עד כמה שניתן. בוז לאמצעי התקשורת שהעזו לצפות שהוא "יביא לנו את הפסלון" והתאכזבו שהפסלון לא יגיע "אלינו".

  אהבתי

 5. רבקולית הגיב:

  והמלצה ממני זה לא סתם, בעיקר כיוון שאני ידועה (לחוג 2 הקוראים שלי) כעצבנית וקפדנית בענייני שירות*. חוץ מזה כמובן – ברכות! מתי את מנפיקה לציבור? אני רוצה לקנות מניות! *דוגמיות לעצבנותי כאן http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3215967,00.html כאן http://rivkolit.cafe.themarker.com/view.php?t=867032 וכאן http://rivkolit.cafe.themarker.com/view.php?t=794895

  אהבתי

 6. שולמית הגיב:

  אני מפקפקת בסקרי שרות מפני שאני חברה בקו"ח מאוחדת ונזקקת לשרותיו של הבנק הבינלאומי.

  אהבתי

 7. ולווט הגיב:

  על הדומיין יש להודות למזבלה, שקנו לי אותו

  אהבתי

 8. שולמית הגיב:

  "הבעלים הקודמים (איאן דייויס, אביב אלגור ואברהם בורג – ר.ג) ישבו בתל אביב ולא ידעו אפילו איפה נמצא המפעל. היו שם טעויות ניהוליות קשות כמו רכישת ויטה ב-90 מיליון שקל למרות שהיא היתה שווה בקושי 9 מיליון שקל. זה חוסר הבנה של השוק. זאת מין אופוריה של אנשים שלא מבינים שום דבר במפעלי מזון". כך ב`גלובס` http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000428383&fid=585 אני תוהה כיצד זה ברדיו ובטלוויזה מראיינים את העובדים אך לא מזכירים את הבעלים, בורג ושותפיו. אין דורשים מהם דין וחשבון על מצב המפעל.

  אהבתי

 9. D h a l i a הגיב:

  את כל כך צודקת בהבחנה בעניין הנ"ל. אל תפחדי לעבור בנק. כאב ראש קטן, וזה עובר. ביקרתי במעונך החדש. בהצלחה. נ"ב: יש לך פה לעיל תגית משונה מאוד. רמז: הבי"ת במקלדת היא ליד הסמ"ך.

  אהבתי

 10. אנטי-לגנטי הגיב:

  * ניצן הורוביץ ייאלץ לוותר על אזרחותו הפולנית (כן, קראנו בהארץ). אופס…אם אין נאמנות אין…. אז מסתבר שאפשר להצהיר על נאמנות במרץ רב כשרוצים משו נורא נורא. חוק יסוד הכנסת קובע ש"חבר כנסת בעל אזרחות נוספת שאינה ישראלית… לא יצהיר אמונים אלא לאחר שעשה את כל הדרוש מצדו לשם שחרור ממנה".

  אהבתי

 11. נמאסתם הגיב:

  ובושה לכל סוג של עיתונות שפויה. סליחה, רק אתמול חזרתי משהות של שבועיים בחו"ל, היה נפלא, תודה, וקראתי את שתי הכתבות על מעריב. הלו אתם שם בעין השביעית, אתם לא אמורים להיות הוגנים, אוביקטיבים ועוד ועוד ועוד? אחת הכתבות מתקיפה באכזריות את הורדות השכר בעיתון. כל העיתונים הורידו שכר אבל העין השביעית, שבמקרה, ממש במקרה, שייך לשוקן, תוקף רק את מעריב. לא יכולתי יותר להמשיך לקרוא. מה עם שמץ של הוגנות ויושרה? מעניין למה העין השביעית לא מזכירה כלל ובכלל אף לא במילה אחת את חובות הארץ לבנקים. באמת מעניין. זוכרים את שיר הילדים האינפנטילי הכל עובר אליך?

  אהבתי

 12. פיני פוצח הגיב:

  אם לעובדי מעריב אסור להגיע למסיבה עם בני זוג (מקסים), ואם דורון ורותי מגיעים בכל זאת, זו כנראה המסקנה. אה, רותי בטח חזרה לנוני – ולכן אסור להגיע עם בני זוג! שוב פיצחתי.

  אהבתי

 13. Kawaii Baka הגיב:

  מעניין אם אי פעם נזכה לראות את הפוסטים שלך מופיעים כמו שצריך בשירות. בימים טובים מתגנבת לשם השורה הראשונה של הפוסט או ביום מעולה – אפילו 2, וזהו. מצטער שאין לי משהו ענייני יותר להגיב ואני רק מתלונן על העניין הטכני – אפילו שאין לי מה להגיד אני קורא מרוצה! (אם זה אכפת בכלל S: )

  אהבתי

 14. ולווט הגיב:

  אבל גם לך כמובן

  אהבתי

 15. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`שולמית`~$~http://cafe.themarker.com/view.php?t=887200~$~לזברה. במה ובמי מדובר

  אהבתי

 16. מיכל.ל הגיב:

  נשמע מעניין. תוכלי להרחיב?

  אהבתי

 17. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`rikycמישהו פה מצליח להיכנס לג`ימייל?

  אהבתי

 18. ולווט הגיב:

  עניין של דקות. כן, אמרתי לי לעבור, אבל לוקח לי זמן. מפחיד אותי לקחת את כל האוצרות הכבדים שלי לבנק אחר. מה אם ישדדוני בדרך? וכל הכבוד על התעצבנויותייך. מרשים!

  אהבתי

 19. לינוי הגיב:

  תודה, זברה. גם אני מאוד נהניתי מהאייטם על המעודדות. גברי לוי דווקא הפתיע אותי לחיוב כשסיפק כותרת: הוא פועל כדי להעלות את גילן של המעודדות, להצניע את לבושן, להוסיף מעודדים ולהפוך את מפגן הפורנו הפדופילי הנוכחי למופע עם כוריאוגרפיה אמיתית.

  אהבתי

 20. אביעד ק הגיב:

  "בין הפותרים נכונה" או "בין הפותרים נכון"? זה מעסיק אותי כבר שעות ואני אמור להעלות עמוד מסוים באינטרנט עם המשפט הזה 🙂

  אהבתי

 21. אביעד ק הגיב:

  זה מתקזז עם שלל חוקי ההסתה, העונשין והאלוהים יודע מה שנציגי הימין (והדת) מפרים מדי נשימה.

  אהבתי

 22. ריקי כהן הגיב:

  בנוגע להערה שלך על הכתבה ב24, אני יכולה להעיד שהמסכים הם אויב האמהות שלי, ואני בהחלט מסכימה עם הקביעה שלהם למרות שאני חיה ברשת.

  אהבתי

 23. אייל הגיב:

  אלא למכון הדמוקרטי הישראלי. תעשה שיעורי בית לפני שאתה תוקף סתם.

  אהבתי

 24. ולווט הגיב:

  מה רצית להגיד בזה? אני חושבת שזו שערוריה שהח"כים צריכים לוותר על האזרחות הנוספת שלהם.

  אהבתי

 25. ולווט הגיב:

  ונוני נשוי, כך שגם איתו היא לא.

  אהבתי

 26. ולווט הגיב:

  אשמח להבין למה אתה מתייחס.

  אהבתי

 27. ולווט הגיב:

  ותודה רבה, בטח שאכפת לי, מה קרה לך

  אהבתי

 28. ללא שם הגיב:

  פרשת השבוע 2 או משפחת קמיצ`לי. אם אלה ה"יוצרים" – עדיף לי לקבל את הטלוויזיה שלי מזכיינים בעלי הון חזירים קפיטליסטים. באמת, מה זה הפרזיטיות הזאת? ואגב, המטומטמת הראשית שם- "גנבתם לנו את הכסף" WTF – יכולה להיות יופי של טייפ-קאסט-המטורללת בהישרדות 4.

  אהבתי

 29. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`רבקוליתלא. תקלה.

  אהבתי

 30. ולווט`~$~~$~זה די נורא, החיים בלי ג הגיב:

  מי יודע מה עוד יקרה לגוגל. פתאום ישפוך מנוע?

  אהבתי

 31. ולווט הגיב:

  זהו שמה פה.

  אהבתי

 32. זברה הגיב:

  אהבתי גם כשלחצתם את גברי והוצאתם ממנו הבטחה שתוך חודש חודשיים ישונו החוקים בהנהלת הכדורסל לגבי הבנות עם הפונפונים. אברי והילה מחר זה גם טוב. אחכה לך ביום חמישי בבוקר מול המסך. יום טוב.

  אהבתי

 33. רבקולית הגיב:

  ותודה למילון רב מילים (סליחה דליה שהתפרצתי ככה לפני שהשבת). בכל אופן אני ממליצה להחזיק מילון, ניירי או ממוחשב :~) הסבר מלא למילה נְכוֹנָה תואר הפועל באופן נכון, כמו שצריך, כהלכה, כראוי. • מי שיענה נכונה על כל השאלות בחידון יזכה בפרס. • ציוניו הגבוהים משקפים נכונה את יכולתו ואת כישוריו. … הסבר מלא למילה נָכוֹן תואר 1. שאינו טעות או שקר. • קיבלתי 100 במבחן, כל התשובות שלי היו נכונות. 2. שמתאים למציאות, לעובדות וכד`. • בבית המשפט התברר שהילד מסר עדות נכונה לגבי מה שקרה. 3. ראוי, יאה, הולם, רצוי. • נטלתי את התרופה במינון הנכון, על-פי הוראות הרופא. • זהו האדם הנכון במקום הנכון. • עשית את המעשה הנכון בכך שהבאת את הדבר לידיעתי. 4. הגיוני; שאין בו משום הפרה או סתירה של כללי ההיגיון; נבון, מחוכם. • בכל הכסף שהיה לנו קנינו דירה, ואני מקווה שעשינו צעד נכון. 5. בוטניקה (כשנאמר על פרח) שאפשר לחלקו לשני חצאים שווים על-ידי חתכי אורך רבים; רב-סימטרי. 6. בלשון הדיבור שנחשב רצוי ומקובל, שנחשב `אין` (בעיקר מבחינה חברתית); (כשנאמר על אדם) בעל קשרים, בעל השפעה. • אבא שלה הרים טלפון לאנשים הנכונים, שסידרו לה לשרת בחיל האוויר. לנכון מן הראוי (בצירופים כגון `חשב לנכון`, `ראה לנכון` וכד`). • מצאתי לנכון להתערב בוויכוח כי ראיתי שהוא אינו מוביל לשום מקום.

  אהבתי

 34. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`אביעד קחן חן

  אהבתי

 35. D h a l i a הגיב:

  תודה לרבקולית. אני תמיד מתלבטת אם לצטט מהמילון הזה, כי אני חוששת מהפרת זכויות יוצרים, ושמא חלילה אסתכן בתביעה. שששש… לא נגלה.

  אהבתי

 36. מאותגרת עברית והסברי הגיב:

  בין שניהם: "בין הפותרים נכונה" או "בין הפותרים נכון". מה המשפט הנכון?

  אהבתי

 37. רבקולית הגיב:

  זה לא שהעדבקתי את כל המילון. וגם – נתתי קרדיט. לדעתי הגישה צריכה להיות – שיגידו תודה שעושים להם יחסי ציבור!

  אהבתי

 38. רבקולית הגיב:

  אך יש ביניהן הבדל. לענ"ד – בין הפותרים נכון = בין המשיבים תשובות שהן נכונות, בין הפותרים נכונה = בין הפותרים כהלכה. לשאלתו של אביעד – לטעמי "נכונה" תתאים יותר.

  אהבתי

 39. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`מאותגרת עברית והסבריתודה

  אהבתי

 40. ולווט הגיב:

  נראה לי מוזר להאשים את הטכנולוגיה

  אהבתי

 41. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`שולמיתומי מממן את המכון?

  אהבתי

 42. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`אנטיגם אירוניה לא מבינה מה היא?

  אהבתי

 43. דרור הגיב:

  נכונה = תואר הפועל כמו היטה נכון = שם תואר כמו טוב

  אהבתי

 44. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`שולמיתלוולווט, תודה

  אהבתי

 45. שולמית הגיב:

  לי נראתה הפריצה כדרך לגיטימית לפעול . אמנם זה לא חוקי אך זה לגיטימי ואם הם עברו על החוק אפשר להעמידם לדין.

  אהבתי

 46. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`ללא שםאתה מעדיף חזיר על פרזיט? ואתה טהור?

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s