קשה להשגה

איך הלך לנו האוסקר, איך. התעוררתי בדיוק שתי דקות לפני, כדי לצפות בהפסד המבאס ליפנים.
וזה הלייב בלוגינג של סינמסקופ, אם התעוררתם עכשיו.
הרהוריי על הסרט ביוני 2008.
– –
ואפרופו באשיר: קובי עקיבא, שצילם בשדה התעופה בביירות בזמן מלחמת לבנון גילה שהתצלום שלו שימש כמודל לפריים סרט מבלי שאיש ביקש את רשותו.
– –
גפי אמיר מצטטת בביקורת הטלוויזיה שלה את אהרן ברנע אמש:
"החבורה הישראלית איננה מוכנה לומר בפה מלא שהם
יודעים שיקבלו את הפרס… כי הם באמת לא יודעים".
– –
ציפי, אל תלכי!
סימה קדמון בידיעות, חיים ברוידא ב-ynet, יעל פז-מלמד קוראת לה הבוקר לרדת מהעץ. ופה, פעילי קדימה רוצים שהיא תשב באופוזיציה. וכאן, לפנות ערב אתמול, לפני הפגישה הגורלית היא אומרת שלא תרדוף אחרי הוולוו.
בינתיים מתברר שתהיה פגישה שנייה, ושבזמן שנתניהו אכל בפגישה המבורגר וצ`יפס, היא אכלה כריך אבוקדו. היי, גם אני, זה מה שאכלתי אתמול.
מה שלא הצלחתי להבין זה למה נתניהו הסתודד עם הצוות שלו בשירותים. אממ, לא קצת סליזי?
כותרות הבוקר פוצחות כולן בלבני, חוץ מ………

– –
גלעד כבר לא עמוס
הישג מרשים יש למעריב היום והוא מדווח עליו בשער:
אולמרט הדיח את שליח רה"מ למו"מ עם המצרים, עמוס גלעד אחרי שזה תקף את ראש הממשלה ואמר שאנחנו "מתנהגים
כאילו המצרים עובדים עלינו"


 
גם בידיעות מתייחסים לסיפור, אבל במתינות ורק לחלקו: בע` 11, בידיעה אחרונה בעמוד כתוב שמנכ"ל משרד רה"מ הגיש אתמול תלונה רשמית לנציב שירות המדינה נגד ראש המטה המדיני בטחוני במשהב"ט.
איפה הוא מתח ביקורת? מה זה משנה, נו.
– –
עמוס אחר, גלבוע, כותב בעמוד הדעות של מעריב על הבעייתיות שבשחרור,
התגייסותה המתלהמת של התקשורת  לשחרור בכל מחיר, וקורא לישראל לדרוש באופן פומבי שהצלב האדום יבקר את שליט.
והכותרת: "אנחנו לא סמרטוטים"
– –
מי מצנזר מי
סימה וואקנין-גיל, הצנזורית הצבאית מתראיינת למעריב, ומדבריה עולה שהתקשורת אכן צנזרה את עצמה בדיווחיה על המלחמה, כמו שכבר נטען במהלך המלחמה ולאחריה.
ועוד מפי סימה ועקנין (מה לעשות, כל כלי תקשורת כותב את שמה אחרת) בכנס שנערך באונ` בנגוריון – מיהם עוקפי הצנזורה
האמיתיים.
– –
לראיין עיתונאי ולנוח
עמית סגל ושחר אילן בערב עיון על תקשורת ופוליטיקה.
– –
זהירות, ח"כ חדש
למה יש לי תחושה שבוקסות הח"כים החדשים בכל העיתונים מתפרסמות פעם אחר פעם שוב ושוב? למשל, הבוקר, תעודת זהות עם ח"כ ציפי חוטובלי. לא קראתי כבר חמישים פעם בשבועיים האחרונים שהיא רווקה, בת שלושים, גרה עם ההורים, עורכת דין ודוקטורנטית?
– –
חניתה הכפולה
מאמר זהה התפרסם ביום ראשון בכפולת הדעות בשני העיתונים, ידיעות ומעריב, עליו חתומה חניתה צימרין, נשיאת אל"י לרגל יום המשפחה.
בשתי המערכות  ודאי כועסים על הכפילות – הרי למרות הכל לא מדובר בראיון רה"מ ליום העצמאות שכולם מקבלים או ברון בן-ישי בעזה – ומישהו באל"י -היחצ"ן או הדובר – יצטרך ליישר הדורים.


אין הרבה הבדלים בין המאמרים בחצי הראשון, אבל לקראת הסוף, כשהמקום התחיל לאזול, החלו העורכים לקצץ כל אחד לפי טעמו.
בולטת  השגיאה של מעריב בחלק שקוצץ בידיעות: "בסחרחורת זו שבה אנו נמצאים", שמביכה יותר בגלל הבלטתה בטיזר במרומי כפולת הדעות: הכותבת התכוונה כנראה לקרוסלה, סחרחרת, ולא לערפול ההכרה.

(תודה למירי)
– –
מח` מודעות
בעיתונים מתפרסמת הבוקר מודעה של משרד רה"מ, משרד הרווחה והשירותים החברתיים ועוד גופים, המודים לניצולי השואה ובני משפחותיהם על שפנו אל המוקד (אחרי התשדיר של אורלי וילנאי וגיא מרוז). לא רק זה, המודעה מכריזה שהמוקד ימשיך לפעול באופן קבוע ואינו מותנה בתקופת הקמפיין הפרסומי.
אם כך, מה היה כל כך קשה להוסיף במודעה את מספר הטלפון לפניות הציבור? איפה ההיגיון?
אז הנה, שירות לציבור: 9444*
– –
VTV
אפרופו הראיון עם יורם בינור ב-7 לילות לא צוין בו שהיחסים עם ערוץ 2 לא תמו בעצם: הוא מגיש מדי פעם את תוכנית הבוקר של קשת. למשל הבוקר.
 
וסיוון רהב-מאיר מעבירה כעת שיעור בתקשורת בערוץ 2 (רבע לעשר כזה. בוקר).
– –
מח` הגהה
למנהל הלשכה של בנימין נתניהו קוראים ארי הרו ולא הרי הרו (ידיעות, 3).
– –
"הקירות מאותרים בהודעות על הנפקות, מיזוגים ומימון…" (סבר פלוצקר בביקור אצל מנהל בנק יוניקרדיט, ממון (שישי, 20.2, ע` 3, טור שני למעלה)
קראה והתעלפה: נוצה סגולה.
– –
יחי השנאה
1. בהמגזין מתפרסמת כתבה על הסרט החדש של יואב שמיר, השמצה. וכה כתוב שם: "סרטו החדש נפתח עם קביעתו של נח קליגר, עיתונאי ניצול שואה"
ועכשיו נחשו, ילדים, באיזה עיתון כותב קליגר.

2. אבל זה כסף קטן, שימו לב להתנפלות הטוקבקיסטים עליו ולכמה קללות הוא זוכה: פרזיט, אפס, סמרטוט מהלך, לקקן בלתי נלאה, שטחי וטיפש, יהודונאצי, חלאה, שמאלנות=מחלת נפש, שונא ישראל, אנטישמי, אופורטוניסט עלוב נפש, מוסרני פחדן וחנפן, הזוי וזהו, נמאס לי לקרוא את הטוקבקים.
ברור שאיש מהצורחים לא צפה בסרט (גם אני לא, אבל לכן אני לא מקללת ולא מביעה דעה עליו). וכנראה שגם לא קרא את הראיון, בו הוא אומר שיש להתייחס לאנטישמיות בצורה אחרת, לא אומר שהיא לא קיימת.
– –

לחם עבודה
(אופס, שכחתי לעדכן בבוקר את הידיעה מאתמול)
רותם דנון, העורך וסמנכ"ל התוכן של נענע10 יערוך את פירמה של גלובס במקום רועי ארד ויעל שחם.
– –
צרות בכותרות
"הבהלה לזהב" (המגזין של מעריב מחכה לאוסקר) – ראשון.
"סאאב טקסט" (המגזין של מעריב, הבוקר, על מצבה של המכונית, SAAB). נו באמת, בלי להתעצבן, הסבירו נא לי מה הקשר?

– –
ברשתתתת
חנוך מרמרי נדרש לסוגיית סרטוני היטלר עם הסצינה ההיא מהנפילה.
– –
בלוגלנד
לאטמה מנתחת את הכותרת
"פעיל ימין שטען כי הותקף בפינוי יקבל פיצויים"
צודקת.
מה זה טען? ביהמ"ש החליט משמע אין פה עניין של טענה.
– –
מה חדש בשכונה?
[רעש] עידן אלתרמן והמוזיקה בחייו * ראיון בלעדי
[ממתקים] סצינת סיום בלשית של תעלומת רצח תלמד אתכם על חשיבות הפרטים הקטנים.
[שלג] הישרדות איי הפנינה בלייב: אום צפניה נמקה בבית חולים. עד מתי?  
– –
לפני פיזור
סאגת דבורית Vs מעריב עומדת לפני סיום. היכונו.
– –
אופס, בגלל שפתחתי את הפוסט אתמול בערב, מופיע עליו כאן, מתחת, התאריך של אתמול (לא, אל תשאלו אותי למה).
למעשה הוא פורסם הבוקר, שני, 23.2, ברבע לעשר לערך.

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה סקופ. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

42 תגובות על קשה להשגה

 1. rikyc הגיב:

  שכתבתי פעם בבלוג שלי היה על הבמאי של ואלס עם באשיר. לא גיליתי עד היום. אבל מאוד רציתי שיזכה כי אהבתי את הסרט, חבל מאוד.

  אהבתי

 2. עמיר הגיב:

  (ציפי ודבורית) – סנדויץ` אבוקדו, בבקשה. תודה על ההפנייה למאמר של חנוך מרמרי. כתוב היטב.

  אהבתי

 3. דודו עזריה הגיב:

  1. אני לא מאמין שאני כותב את זה, אבל סחטיין ציפי. על ההתנגדות ל100 שנות ת"א בחגיגות ה 61 . חוץ מזה, מישהו יכול להסביר לי איך מכבי ת"א חגגה 100 לפני שנתיים? לא מוזר הקטע שקבוצת הכדורגל חוגגת לפני העיר? 2. האנטישימיות? נו כבר קבע אולמרט -זה מהכיבוש. עזבו את זה שעד שאריק הראה לו את האור הוא היה ימני שמזביא מפני אשף, נניח השפיעה עליו עליזה. אבל איך הוא מצליח להסביר את זה שככל שאנחנו פחות כובשים אנחנו גם יותר חוטפים (קסמים,גראדים..) וגם האנטישמיות עולה? ניחוש: אנחנו הנחשבים כובשים גם בעיר החוגגת מאה שנה. 3. ואלס עם באשיר: זה סרט של "מדינת ישראל" שכולם צריכים להתפלל ש"נזכה" ? או סרט של במאי ? הוא מייצג את ישראל בדיוק כשם שמכבי ת"א מייצגת את ישראל ביורוליג או קרית שמונה ייצגה את ישראל בגביע אופ"א. אפילו די פחות.

  אהבתי

 4. ybstlv הגיב:

  והפעם תורו של זאב סגל לצאת להגנתו של ג`קי סרוב שהורשע בקבלת שוחד http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1066282.html מכל העניינים המשפטיים, דווקא מה יהיה גזר הדין בתיק הזה זכה להתעניינות ערה מצד פרשנו המשפטי של העיתון? ובהפרה בוטה של החוק (שנכון, אף אחד לא מקיים, ובכל זאת), רגע לפני מתן גזר הדין. מביך ומתמיה עד מאד. מעניין היכן העורך.

  אהבתי

 5. ybstlv הגיב:

  יובל דרור על המייל של יאיר לפיד שהתחיל מהומה קטנה גם כאן אצל וולווט http://www.the7eye.org.il/DailyColumn/Pages/230209_Yair_lapid_started_the_journalists_marxist_revolution.aspx

  אהבתי

 6. אור הגיב:

  צמד חמד בתוכנית הבוקר. אחד משלים את השני. בינור המבוגר והמנוסה, בר גפן הצעירה הדעתנית והחצופה. אפשר לוותר על אורן וייגנפלד שמגיש קבוע ליד בר גפן. לינוי ובינור נותנים פייט רציני לאברי גלעד וההיא שלידו ששכחתי את שמה. יורם ירכיב את לינוי כל בוקר לתוכנית על האופנוע חיה שלו והיא תעשה לו עיניים בשידור. ריאקציה ביניהם טובה מאוד.

  אהבתי

 7. אוסקר ווילד הגיב:

  http://www.mouse.co.il/CM.articles_item,636,209,33121,.aspx עכשיו זה שניצולי שואה קראו לו "ארי",ואוהד מכבי חיפה, יחזור להיות סתם פולמן, אולי יעשה איזה סרט אני מציאה שיקרא למשל "הורה נהלל" או "דבקה בחניתה", שיראה איך אנחנו מדינה מוקפת אויבים, שרוצים להשמיד אותה ולהעיף אותה מהמזרח התיכון, ואנחנו נלחמים בצדק, וללא נקיפות מצפון ויללות ובכי, על קיומנו הצודק בארץ אבותינו? אולי אז היהודים שיושבים באקדמיה יתנו לו את עגל הזהב שחלמו עליו כל בוני המדינה הציונית לדורותיה? אולי יהודי האקדמיה באמריקה, להבדיל מהאקדמיה בציון, מבינים ומרגישים משהו אחר על צה"ל? שהוא לא רוצח 26 כלבים, סוסים ערבים אצילים, דורסים מכוניות עם טנקים בקבלנות, ומייללים, ובורחים לים… היום גם גידון לוי שמח וגם כל הציונים, לפחות יש אחדות בעם. השאלה היא מי יממן סרט שהוא לא נגד יהודים? ציונים? צה"ל?

  אהבתי

 8. נילי ונתי הגיב:

  אף מילה על סוף העונה אתמול בערב? אח נבלות, איזה סוף, מייבש אותנו עד תחילת העונה הבאה. שתבוא מתי?

  אהבתי

 9. אחד שיודע הגיב:

  בדיקה

  אהבתי

 10. ללא שם הגיב:

  ייתכן ואראה את השידור החוזר של הטקס, ייתכן כיוון שהיום הערוץ הראשון מעלה לשידור את העונה 17 של חוק וסדר ובמילים אחרות ג`ון מקוי המלך חוזר. יששששששששש. פנלופה קרוז זכתה, בניגוד לקייט וינסלייט, קרוז היתה הכי פחות פייבוריטית. אמרו שהיא עשתה תפקיד טוב, אבל וכאן התחילה רשימת תירוצים למה היא לא תזכה. היא זכתה בכל זאת. אתמול שידרו בשידור חוזר את "הר ברוקבק". אחרי האוסקר והסרט מאתמול, אן התוואי צריכה לחכות יפה ותורה יגיע. האמריקאים יתנו לה אוסקר, היא בוחרת את התפקידים הנכונים,עדינה ונחמדה, לא שערוריתית, בחורה טובה, עכשיו האמריקאים צריכים לראות שהיא מוכנה להמתין.

  אהבתי

 11. בשורתה הגיב:

  בע` 27 בדה-מארקר מופעיה ידיעה על הקיפאון בפירסום על שלטי חוצות. דוגמא לכך היא שלטי הבחירות שעדיין מופיעים על חצי מהשלטים. הכותבת מציינת שלמרות שעברו "כשלושה שבועות" מאז הבחירות וכו`. הבחירות, לשם תזכורת, התקיימו ב-10 בפברואר – כלומר טיפה פחות משבועיים. לכן, עברי דבר עברית. מעתה אל תאמר: פעם, מזמן, לפני שנתיים, אמש, אתמול ו-וואי ממש לפני דקה. אלא אמור: לפני כשלושה שבועות. שם גנרי לאירוע שהתרחש בעבר. הזמן המדויק לא ממש רלוונטי.

  אהבתי

 12. אבי הגיב:

  טוב, לא ממש. אבל רציתי לכתוב על זה למדור שלי. עכשיו אאלץ עוד פעם לעשות את הדבר השנוא עלי ולחשוב. זה לא רק שבית המשפט קיבל את טענת פעיל הימין. האירוע שבו הותקף צולם בווידאו, וגם הפרקליטות לא חלקה על כך שזה קרה, אלא רק טענה שהתובע לא ניזוק. רק ב-YNET מתנחלים לעולם אינם מותקפים, שהרי כידוע זה האתר של העיתון של המדינה כולה.

  אהבתי

 13. אשת האיכר הגיב:

  2 ציטוטים מתוך טיים-אוט, השבוע: 1. מתוך המלצות הצוות: "… חשבנו שאנחנו מסוכנים.היינו משתכרים כמו כלבים, עושים שורות כל סופשבוע ושוכבים עם כל מה שיש לו דופק. ואז פגשנו את ליעד והבנו את האמת הכואבת… אנחנו דודות". 2. מתוך מאמר של אמיר בן-דוד על תמימות ילדיו: "… במקום העבודה של אבא שלהם יושבים בהפסקות הצהריים ומפטפטים בחופשיות על אורגיות מרובות משתתפים וכימיקלים חדשניים". היתה לי פעם חברה שעבדה בטיים-אאוט, וכשעזבה סיפרה לי שזהו מקום מגעיל שבו כולם בוגדים וכולם מזדיינים עם כולם. נשמע ככה גם דרך הטקסטים. בעעעע.

  אהבתי

 14. צהוב עולה הגיב:

  מכבי נוסדה בשם "אגודת ראשל"צ-יפו" ביפו ב-1906 ולאחר ייסוד תל אביב עברה לעיר החדשה

  אהבתי

 15. סקרנית הגיב:

  וצרפי לינק!

  אהבתי

 16. רבקולית הגיב:

  גילוי נאות: טרם הספיקותי לראות את ואלס עם באשיר. אבל פעם מזמן, במערכת עיתון העיר הצגתי את עצמי (כתבנו סיפורים קצרים באותו עמוד, שבוע אחר שבוע) ואמרתי שלום. הוא לא ענה לי בכלל. מאז הוא נהיה ארי פולמן ואני נהייתי פחות או יותר כלום, כך שאני לא סובלת אותו 2X.

  אהבתי

 17. ריקי הגיב:

  איזה נפוח. זוכרת את הסיפורים שלך היטב, אהבתי אותם.

  אהבתי

 18. ולווט הגיב:

  אומרים: הסרט היפני זכה, הסרט הישראלי, האוזבקי וכן הלאה. למה, מכבי תל אביב זה ישראל ווואלס עם באשיר לא? תחליט.

  אהבתי

 19. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`ללא שםאגב, שימו לב לכותרת הלינק.לא פחות..

  אהבתי

 20. ולווט הגיב:

  1. לבח"לה של לינוי יש גם אופנוע, כך שהיא לא צריכה טובות מבינור. 2. הילה קורח. 3. לב"ג מאוד מחבבת את שותפה הקבוע לתוכנית. בינור הוא מ"מ.

  אהבתי

 21. ולווט הגיב:

  היום הלכתי על פלאפל.

  אהבתי

 22. ולווט הגיב:

  אתה יכול לעשות בעצמך. בשביל זה לא צריך את פולמן. תמשיך, תמשיך להביע דעה על סרטים שלא צפית בהם. זה מאוד מקצועי.

  אהבתי

 23. דודו עזריה הגיב:

  ועדיין קרית שמונה שאמנם היתה נציגת ישראל מייצגת לפני הכל את מועדון הכדורגל הפועל קרית שמונה. יש אצלנו סוג של פולניות המנסה לנכס כל הצלחה לעניין לאומי. עשו תחרות בין הסרטיםהקבוצות בארץ קרית שמונהואלס עם בשיר הגיעו למקום שממנו שולחים נציגה לגביע אופאאוסקר וזהו. אגב קרית שמונה מייצגת באופן יום יום ובצורה הרבה יותר רגשית יותר אנשים מאשר ואלס על באשיר. מגיע לפולמן ולמי שעשה את הסרט פירגון על המועמדות, אבל צאו מהפומפוזיות הזו של לא "זכינו" .

  אהבתי

 24. טווין פיקס הגיב:

  יותר ממילה – ביקורת שלמה: http://www.mouse.co.il/CM.television_articles_item,790,209,33296,.aspx

  אהבתי

 25. ולווט הגיב:

  כך ש.

  אהבתי

 26. תל אביבי הגיב:

  ופרובוקטיבי. אוח, אנחנו התל אביבים… ואמיר בן דוד, זה לא החנון הזה עם המשקפיים שניגן פעם באיזו להקה ממש גרועה? אז זה כבר ממש סקס, סמים ורוקנרול! אחחחח…

  אהבתי

 27. בן המלך הגיב:

  כן, האופן שבו הם מתפארים בזיונים שלהם, בחומרים שהם צורכים ובכלל במגניבות שלהם – די מביך. בואי נגיד שליד טיים-אאוט, "העיר" נראה בלתי מזיק כמו "דבר לילדים".

  אהבתי

 28. אוף הגיב:

  הערב מופיעה באתר ידיעה עם הכותרת: סיפור האימה של יוזף פריצל, האוסטרי שאנס את בתו במשך שנים, הפך להצגה קומית. והנה בגוף הידיעה מתברר שמדובר בסאטירה, לא בקומדיה. וגם באוסטריה אנשים מוחים לפני שראו, כנראה בגלל כותרות מאותו סוג. זה מגעיל ובעיקר לא הגון.

  אהבתי

 29. אוף הגיב:

  כדברי כותב המופע, "זוהי סאטירה על התקשורת וסיקורה של פרשת פריצל ואלימות במשפחה בכלל".

  אהבתי

 30. ולווט הגיב:

  מה פולני בזה (יש לי רק דברים רעים להגיד על פולנים, אבל עד כאן)? זה הכי ישראלי בעולם לקפוץ למזרקה כשמכבי מנצחת. ושחר פאר מה? וכנהלאה? בקיצור, לא מבינה למה נטפלת פה. יש מה שנקרא "קולנוע ישראלי", ועוסקים ומדברים עליו רבות. והסרט של פולמן הוא חלק מהקולנוע הישראלי. לא היפני.

  אהבתי

 31. ללא שם הגיב:

  הפועל רעננה נגד ברצלונה. או נבחרת מצרים, היא טובה. לב"ג בחורה נבונה ויודעת את זה, אבל מעולם לא שמעתי אותה מודה בטעות. קן הוא הימור שגוי, ובהיותו קן, הוא מאלץ את לב"ג להתאמץ ולהראות שהיא לא ברבי. והיא לא. אבל זו זוגיות מופרכת.

  אהבתי

 32. אדום כהה הגיב:

  יש הבדל גדול בין מי שישראל הכשירה אותו על חשבונה, ובכספה לייצג אותה,כמו שגריר, ספורטאי לאולימפיאדה, הפילהרמונית,(?)…לבין מי שישראלי וזוכה להצלחה כלשהי(פעם היו כאלה) בעולם. נכון שאנחנו גאים במוסיקאים שגדלו והתכנכו במסגרת ה"חינוך" הישראלי,וכן גם בחתני נובל שגדלו במעבדות המחקר שלנו, אבל , רק גאים (ולא כולם),והם לא, ולעולם לא יהיו "נציגנו",ברנבוים הוא לא נציג שלי בברלין,שחר פאר הוחרמה בגלל היותה ישראלית, לא נציגת ישראל (חוץ מבדיויס כמובן) אנדי רם לא מחרים את דובאי, ואנדי רודיק וטניסאיות אחרות מגנות… אף אוהד(כמעט) של הפועל, לא היה לטובת קבוצת עלית ומזרחי(היום אלקטרה), במשחק נגד ברצלונה למשל. אף מסורתי וכובש כיפה, לא ברך הגואל (אולי הגועל) שראה את בר ישראל עירומה על עתוניה של האימפריה מחריבת העולם התרבותי .. או מי שנלחם נגד הצגת תערוכות ישראליות בבריטיש מיוזיאום!!! (ארגון בו שותפים דוקטורים מהאקדמיה הישראלית), או עושה סרטים אנטי ישראלים הם מוצר מקומי לא נציג. שגריר הולל זה סיפור אחר.

  אהבתי

 33. דודו עזריה הגיב:

  וכן שחר פאר בהיותה טניסאית היא "מוצר", כשם שאליניב ברדה שמשחק בבלגיה הוא אדם פרטי. כשברדה יהייה בנבחרת ישראל וכששחר תהייה בנבחרת הפדרציה היא תייצג את את ישראל. אין אוהד ברצלונה שלא יחזיק אצבעות לליברפול שתשחק נגד ריאל מדריד. ולהיפך אוהדי ריאל מדריד יחזיקו אצבעות לליון שתשחק נגד ברצלונה. אגב…הידעת שלספרד אין המנון? אם תרצי, ההתלהבות מהסרט מזכירה לי את ההתלהבות בבאר שבע מזכייתו של ישראל בר און בכוכב נולד כאילו מדובר בהוכחה לעליונותינו או משהו.

  אהבתי

 34. לינוי הגיב:

  אורן ויורם אכן שונים. עם הזמן למדתי שלכל סוג של מגיש יש קהל ואינני בטוחה שהקהל שאוהב את אורן קטן מזה של בינור. מאוד נהניתי היום עם יורם ואני נהנית גם עם אורן. ד"א, דבורית, האופנוע של בעלי נגנב וכעת הוא על טוסטוס, כך שטרמפ עם בינור על הבוקר בהחלט אטרקטיבי מבחינתי…

  אהבתי

 35. איציק הגיב:

  כיף לראות אותך כשאני מזדמן מול המסך, אם זה בבוקר (במיוחד בבוקר) או לקראת ערב. אין לי ספק שתגיעי רחוק לא רק כמגישת חדשות או תוכניות.

  אהבתי

 36. ולווט הגיב:

  נגנב האופנוע? טפו. אוקיי, אז אני מאשרת לך טרמפ עם בינור.

  אהבתי

 37. דלישה הגיב:

  לספרד יש המנון. הלחן מוסכם, המלים לא. זאת הסיבה שהם הנבחרת היחידה בעולם בה שחקני הכדורגל לא מפדחים כשהם צריכים לשיר את ההמנון.

  אהבתי

 38. ללא שם הגיב:

  מתי העיר לא נראה בלתי מזיק?

  אהבתי

 39. ריקי כהן הגיב:

  דווקא השבוע בעקבות המלצת וולווט קניתי את הגיליון על הורות ואהבתי אותו.

  אהבתי

 40. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`ללא שםכשהוא מגולגל היטב

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s