סלבז, סלבז סלבז, כל העולם סלבז

מפורסתמים, נמאסתם
מפעלות גיא פינס הביאו אתמול שני סרטים ברצף לערוץ 10. זה היה דיל כזה, מחיר מיוחד לערוץ הרצוץ? שניים במחיר אחד, כמו בחנויות עכשיו? הראשון על חיים רביבו החי במנעמים בלוס אנג`לס, סתם כי רצה להתאוורר ולעשות עסקים, השני על ברפאלי ונועם טור שהצטלמו במיאמי לקמפיין החדש של פוקס, ואחר כך גם זכינו להתלוות לרפאלי שתזכה לבובת שעווה אצל מאדאם טוסו בזכות היותה הישראלית הראשונה שהתפשטה כמעט לגמרי על שער ספורטס אילוסטרייטד.
(האתר של SI, אם מישהו רוצה
לבדוק את טקסטורת בגדי הים של רפאלי ושאר כוכבות המהדורה, או סתם לקרוא את המאמרים).
ואז  שודרה סדרת האנימציה החדשה סלב`ס, ובקרוב יעלה האח הגדול VIP. ריאליטי שמיאליטי, וכל אחד יכול, משפרה ועד בובליל, אבל לא, מה שהכי מעניין אותנו זה אם שימי תבורי או כוכי מרדכי ייכנסו לווילה (ברור שהם סלבז).
– –
רביבו (על סרט התדמית חתומה הדוקומנטריסטית אופירה אסייג) הכחיש שהסיבה שהגיע לעיר המלאכים היא איומים מצד אנשי העולם התחתון. ובכל זאת, לדבריו, אין לו שום כוונה לתבוע את ידיעות, שפרסם את זה, כי "אף אחד לא יכול לתבוע עיתון". לא נכון, אפשר גם אפשר, כל אחד יכול לתבוע עיתון, ואפילו לזכות בתביעה, בטח ובטח רביבו שכסף זו לא בעיה עבורו, וסוללת עורכי הדין בהם יכול היה להקיף את עצמו הייתה מקלה עליו מאוד את המלאכה ומגדילה מאוד את הפיצוי אם רק היה על מה.
זו הנקודה היחידה שעמדה לזכות אסייג, שהזכירה שהנה היא תובעת אם מי שמנסים לפגוע בשמה הטוב מאוד, כלומר המצוין.
הנקודה החזקה, כלומר החלשה, של הסרט הייתה אשתו של רביבו, שגית, שהבטיחה להתפוצץ יום אחד. נכון שבינתיים היא האישה הכנועה שמרימה אחריו את הבגדים מהרצפה וסופגת את העצבים שלו ואת ההסתובבויות שלו בחוץ, אבל יום אחד, איימה, יתפרץ הר הגעש. נו, הלוואי אמן.
חוץ מזה הצליחה אסייג לדחוף את השד העדתי, אלוהים יודע למה: "יש הבדל בין גבר אשכנזי לגבר מרוקאי, וסליחה מראש על השאלה הגזענית?", שאלה, ולאחר מכן הוסיפה: הם יותר פרֵמיטיבים?
– –
והסרט על ברפאלי, נו, אתם יודעים, פוקספרודקשן, בשביל עוד פיסת עור חשופה של רפאלי, לא נסבול הכל? משניונת אחת בסרט הבנתי שהיא מצטלמת בגיליון המדובר גם בלי חלק עליון (שפוקסל למעננו), כך שכל מי שממש רוצה לראות את כל בר כמעט, ייאלץ להניח ידו על הגיליון האמור.
– –
סדרת האנימציה של
יונתן ברק וירון שילון, סלב`ס, ב-yes stars ישראלי לא הצליחה להצחיק אותי. הרעיון של עיירת סלבז הנמלטים מהפפראצי לא ממש מוצלח. כן, אנימציה מפוארת, דמויות מתעגלות, אבל לא. אולי בהמשך.
 


– –
ובעניין האח הגדול סלבז, אחכה להתחלה כדי לשפוך מררתי.
– –
ואפרופו סלבז, איתי האפרתי חתום על ידיעה העוסקת בו?
מה עוד?
עדכון: בינתיים תוקן המחדל, ועכשיו גיא גולד, כתב הרכילות של מעריב חתום עליה.

– –
הודעתי על סגירת מח` הגהה
והנה אמש אני שומעת את ציפי לבני מדברת על "שישים וחמש ח"כים".
זו לא הפעם הראשונה שאני שמה לב לעברית הבעייתית של לבני, וכבר הערתי על כך.
אין בחוק יסוד הכנסת איזה קורס מזורז בעברית תקנית לפוליטיקאים?
– –
זה השער, צדיקות יבואו בו
מייסדת בית הקפה יהודית בגן העיר הלכה לעולמה.
עם כל הכבוד לפועלה של האישה, למה זה שווה ידיעה בעמוד השער של הארץ, שלמיטב ידיעתי אינו מקומון?
אני לא סתם נטפלת לאישה היקרה הזו, אני פשוט מנסה להבין את מערכת השיקולים שעל פיה נקבעות הידיעות בעמוד השער, ומסתבכת מרגע לרגע בנפתולי חוסר ההבנה שלי.
– –
הארץ ממשיך (גם בעמוד השער) במאבק במכוני הליווי ובכרטיסי הביקור המציעים שירותי מין.
עדכון: הידיעה על כרטיסי הביקור כמשחק ילדים התפרסמה בנובמבר בידיעות תל אביב.
במקביל, בהעיר עדיין מתפרסם עמוד מודעות אחד (ממותן מבעבר), הכולל שירותים שונים ומשונים, שמהם עולה לכאורה כי מדובר בשירותי מין.
– –
כלכליסט חגג שלשום שנה להיווסדו
לכבוד האירוע הופק הספרון קריקטוריסט ובו מקבץ האיורים שהתפרסמו במשך השנה על ידי מאייר צעיר וטרי, יונתן וקסמן. הספרון חביב, חמוד, מעובד ומופק לתפארת. יש לי רק בעיה אחת איתו:
לכל איור מצורפת שורה עם התאריך והסבר למה הוא מתייחס.
אני חושבת שזה מחליש את עוצמת הקריקטורה, שצריכה לעמוד בפני עצמה לנצח. ואולי זו הבעיה עם קריקטורות פוליטיות, שהן תמיד תלויות מיקום והקשר, ואינן יכולות לעמוד בפני עצמן, משוללות קונטקסט?

שאלתי את המומחית, דניאלה לונדון דקל, שכה אמרה:
"קריקטורה, במיוחד כזו שמביאה אותה בקטנה, שמתעסקת בנושא ספציפי, אקטואלי מאוד – מאבדת את היכולת להיות מובנת כעבור כמה ימים. החדשות חולפות, וכך גם היכולת לפענח על מה מדובר. באופן מוזר, ככל שהקריקטורה משתמשת בסמלים חבוטים יותר ובנושאים משומשים יותר – כך היא נשארת מובנת לאורך זמן. יונת שלום על גדר ההפרדה או ספינה טובעת שכתוב
עליה מפלגת העבודה – יהיו מובנים גם כעבור שנים. אבל את הוויכוח על מי ימונה לנשיא האוניברסיטה, למשל, איש לא יזכור בשבוע הבא וכל קריקטורה בנושא לא תוכל להתפענח בעתיד.
כך שמצד אחד את צודקת, ומצד שני את גם צודקת, אבל לפעמים אין ברירה. אולי התשובה היא שקריקטורות, כמו הדיו שעל גבי הנייר, לא נועדו להיות מונצחות
".
– –
שאלתי עוד מומחית, אורנה אושרי:
"ברוב ספרי הקריקטורות שיצאו עד היום, וגם בעיתון קריקטורות קטן שהוצאנו בהארץ לפני כשמונה שנים (ערן וולקובסקי ועמוס בידרמן ודודו גבע) נהוג לצרף שורת הסבר ותאריך – כי אין אפשרות שאנשים יזכרו את כל מה שקורה במקום המטורף הזה.
ברור שלקריקטורות אין חיי נצח – יש בבית הורי הרבה ספרים של דוש (קריאל גרדוש) – קריקטורות מימי קום המדינה. שם יש הסבר הרבה יותר מפורט משורה אחת
".
– –
אוקיי, אם כך אני מרימה ידיים. קביל, סביר והגיוני, מתברר.
– –
זה הזמן להיזכר גם במכתב אותו חשפתי ב-18 בפברואר 2008 , שנכתב במערכת אחד העיתונים, ומטרתו הייתה הכרזת מלחמה על כלכליסט.
– –
G
דרור פויר מראיין את אבא עשיר, אבא עשיר, אבא עשיר, רוברט קיוסאקי, שכתב עוד ספר דומה לספריו הקודמים (כך אומר פויר, אני, אין לי מושג, גם את הראשון המפורסם לא קראתי).
כשמרואיין מתכתש עם המראיין, זה סימן טוב, וזה מה שקורה פה:
אחרי שפויר אומר לו שהוא קרא את הספר ולא התעשר, ושהיו שנות צמיחה והבועה התפוצצה, אומר לו קיוסאקי:
"דרור, אני מנתק את השיחה הזו. היא נמאסה עליי. גם אתה חושב כמו עני, כמו כל האנשים שמתנהגים כמו עניים. הכל נמצא בספר, הכל נמצא בפאקינג ספר, דרור! תקרא אותו… אם גם אתה רוצה להישאר טיפש, בבקשה. העיקר זה להיות חכם ולהתנהג כמו עשיר".
– –
גלריה
אנה וינטור, עורכת ווג, התראיינה לוול סטריט ג`ורנל. כתב גלריה מספר על הראיון.
דרך הולמת להתגבר על חוקי זכויות היוצרים?
לטעמי האישי, יש פה הרבה יותר מדי ציטוטים מהראיון המקורי. אני לא בטוחה שזה מקובל על וול סטריט ג`ורנל.
– –
פרס, בעזרת אפעס, מתגייס להרכבת הממשלה
– –
מתקפת הטוקבקיסטים
שימו לב מה קורה בתגובות לראיון עם קרני פלזנטל-זיו, סמנכ"לית התוכן של Hot.
כמו שכבר כתבתי בעבר, זה דוחה ובלתי נסלח שזירת הטוקבקים, שצריכה הייתה להיות חופשיה מכל עניין עסקי ומיועדת לעם, הפכה לזירת התכתשות יחצנית.
– –
Be Kind rewind
העיתונים פרסמו אתמול ידיעה מחרידה על ילדה בת שבע, שעל פי החשד נאנסה בשירותים בבית הספר שלה, בזמן הלימודים.
בישראל היום, משומה, נכתב: "…הוא פגש בנערה ואז ביצע בה את המיוחס לו".
הלו! היא בת שבע!
– –
בלוגלנד
שוקי גלילי יוצא נגד טענותיו של אורי קציר בדבר התפלגות הבלוגוספירה בבחירות.
– –
מח` הפצה שלום
קיבלתי גם היום וגם אתמול את העיר ואת עכברו, יחד עם חבילת הארץ/המרקר.
מה זה זה?
– –
לפני פיזור
כמו שכתבתי אתמול בתגובות, מח` הגהה תפעל אם תפילו אותי מתדהמה במשהו אקסטראורדינרי.

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה הספד. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

71 תגובות על סלבז, סלבז סלבז, כל העולם סלבז

 1. Jeronimo הגיב:

  בעצם, מאחורי כל הטררם שעשו מהסרט הזה, הפרומואים האין סופיים וההבטחות שהוא "מדבר על הכל" (שמישהו יהרוג כבר את הקלישאה הזו) לא היה כלום. נכון, אסייג ציטטה את השמועות, אבל הסתפקה בהכחשה רפה על כל אחת מהן. הטענה של רביבו, כאילו נסע לחו"ל לרגל עסקים לא זכתה לאף שאלת פולו-אפ, הבהרה, חידוד או עימות עם עובדות. אפילו לא ברמת "איזה עסקים כ"כ חשובים כדי שתזיז את כל המשפחה שלך לארץ אחרת?" או "למה דווקא עכשיו?". לא, האיש אמר "עסקים" וזה מספיק. פיצחנו את התעלומה. גם אם עושים סרט שעוסק רק בנרטיב של הגיבור, בלי לתת במה אמיתית למה שאומרת הסביבה, עדיין אפשר לחלץ ממנו אמירות קצת יותר ברורות ולהתעמת עם דבריו (ויש לי הרגשה שאסייג יודעת הרבה יותר ממה שהיא חשפה בסרט). כמו שזה היה, זה בעיקר מרגיש כאילו ערוץ ציבורי ניתן על גבי מגש כדי שאדם מסוים יוכל למכור לציבור בלוף. (וההתעסקות האובססיבית של אסייג עם ענייני עדתיות באמת היתה דוחה).

  אהבתי

 2. קרןשמש הגיב:

  זה בלתי נמנע להתווכח איתו. ראיינתי אותו בביקורו הקודם בארץ והוא יצא זועף מאוד מהראיון. הוא לא הבין למה הישראלית המעצבנת הזו מציקה לו ואני עדיין לא הבנתי איך מתעשרים בעזרת סיפרו או בכלל. מצד שני, אולי אני המטומטמת פה. עובדה, הוא התעשר ואני לא.

  אהבתי

 3. אב טלה הגיב:

  זה מזכיר לי,תישמו כמה המצב קשה: ביולי!!! יש איידה במשכן, 5 הופעות,כל הכרטיסים נמכרו! כרטיס בין 550-ל700 אחד! אז הוסיפו עוד הופעה, כרטיס בין 850ליציע ל1000, כן אחד !!(קניתי, יותר זול לי משוב לנסוע ללה סקאלה). בטח יהיו כאלה שיבואו עם האישה, יחנו, יאכלו משהו,כמה שקלים ל"חצוצרה" בחוץ,הדיסק חובה, ויחזרו הביתה….

  אהבתי

 4. טל אלכסנדרוביץ - שגב הגיב:

  רביבו היה סתם מסתם. הוא תמיד היה אחד שידע לעשות יח"צ לעצמו. אירוע טלוויוני נבוב. אף שאלה קשה וממש לא תחקיר. לא סתם אני במפלגת ברקוביץ שכל פעם שהוא פותח ת`פה יש בלגנים ותמיד אמיתי ומעניין. לגבי יהודית – גן העיר – מדובר במה שנוהגים לכנות, מוסד שלא מעט אנשים באו בשעריו. זה היה איטם קלאסי של הארץ בתחתית העמוד. אין היום כבר הרבה כאלו סטייל כסית. נכון שמי שבדר"כ ישב שם זה זקנים אבל כנכדה גאה של סבתא הונגריה האיטם בהחלט ראוי.

  אהבתי

 5. דורון הגיב:

  "זו לא הפעם הראשונה שאני שמה לב לעברית הבעייתית של לבני, וכבר הערתי על כך. " על זה היה המאמר של ארי שביט?

  אהבתי

 6. ללא שם הגיב:

  התמונות של בר רפאלי (ושאר הבנות) מספורטס אילוסטרייטד 2009: http://isohunt.com/torrent_details/66139145 ממש עושה חשק ללכת לקנות בגד ים.

  אהבתי

 7. הדון הראשון הגיב:

  מפתיע אותי שדווקא בלוג שעוסק בתקשורת לא מתריע על מחזור חמור של ידיעות, שלידיעתי גם לא מעודכנות. את הידיעה על הילדים שמשחקים בכרטיסי נערות הליווי פירסם "ידיעות תל אביב" כבר בחודש נובמבר כך שלא ברורה ההתעוררות של וילנאי. מה שכן ברור הוא שרוני אלוני סדובניק ממשיכה למחזר את הסיפור לכך דורש. קבלו לינק לידיעות תל אביב מחודש נובמבר: http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3622662,00.html אגב, לפני שבועיים פרסמו שם שהמשטרה פשטה על מקום שבו מתחילה הפצת הכרטיסים של הנערות ועצרה שני אנשים. אבל עזבו את העובדות, העיקר הסקופ והסנסציה.

  אהבתי

 8. אני הגיב:

  שוב טור חסר טעם של האיש שכתב בשבוע שעבר טור רע בשבעה לילות. יהודה נוריאל. הפעם הוא כותב על חוסר הטעם שבשירות נשים בצבא. הבן אדם כותב שטויות, אין לי ספק שהוא לא בדק לפני שהוא כתב את הספרות בתחום. בדיקה שולית היתה מראה לו את הדו"ח שצה"ל כתב בנושא וכפי שהזכרתי, בחר לא לתת לי קרדיט עליו, או לפחות על החלקים המתונים שבהם, אלו שלא כתב פסיכולוג צה"לי עם הזיות על בחורות במדים מתפשטות מולו באמצע לבנון. נוריאל לא הביא שם אחד של חוקר שעסק בתחום, לא הביא מחקרים שעסקו בבנות המכינות הדתיות והשירות הלאומי, כלום. בר רפאלי יכלה להיות פקידת לשכה אצל מפקד חיל האוויר, גם כאישה נשואה וגם כאישה בהריון. היא בחרה שלא. לא התאים לה, לא בא לה. יום אחד היא גם תאמר בראיון שהיא רוצה שייתיחסו אליה ברצינות ולא כאל נערת פלייבוי, שתגיד.

  אהבתי

 9. צפניה הגיב:

  מילא ידיעה בשמו. אבל השורד הכי מולי קרנצ`ו? קרנצ`ו? חילול השם. כל טף וכל עולל יודע שזה קרצ`ו. קרצ`ו!

  אהבתי

 10. אלף בית הגיב:

  צודקת דניאלה בעיקרון אבל צריך להגיד שהקרקטוריסט של כלכליסט ממש מצחיק. רואים שהוא לא תרח עיף

  אהבתי

 11. בן הטוחנת הגיב:

  צריך להתייחס לטוקבקים כשאת בעצמך משתוללת כל פעם שמישהו מעז למתוח עליך ביקורת? טוקבקים הם דבר חי, בועט, שיא החופש וצריכים להיות כאלה, בלי התערבות. למה את לא מיישמת את זה בבלוג שלך? ועצה מידיד: חבל שאת כל כך נוקדנית עם הטוקבקיסטים. אם אפשר היה לנהל כאן זירת טיקבוק אמיתית הבלוג שלך היה מרוויח מכל הבחינות. אף אחד לא אוהב שמשטרת המחשבות נוזפת בו ולכן רוב העיתונאים בכלל לא מבקרים כאן. הפסד ענק שלך

  אהבתי

 12. יוצר מקור הגיב:

  אנחנו שלמדנו שנים, בבתי ספר לקולנוע. היוצרים האמיתיים, אין לנו פרנסה והרכלנית הזולה אופירה מקבלת תקציבים לסרטי זבל. הייתי מבקש מכם, לתמוך בנו במלחמתנו, שיחל כבר ביום שלישי. כנסו לאיגוד התסריטאים והבימאים, שם תקבלו אינפורמציה על השביתה. חשוב שהתרבות תהיה לנגד עיניכם, לפני שבאמת אפשר יהיה לסגור את המדינה.

  אהבתי

 13. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`עידו קינןאפשר להגיב?

  אהבתי

 14. אחת הגיב:

  הספיקו לי עשר דקות של צפיה בסרט רביבו כדי להבין במה מדובר וחתכתי משם למקומות שפויים יותר. כך הרווחתי חצי שעה של שפיות בחיים. לאנשי ערוץ 10 זו הסחורה שאתם מביאים ועל זה מבזבזים הון תועפות? אם ככה מגיע שיסגרו אותכם. עכשיו אני מבינה טוב יותר אתם הטענות למה אתם לא עומדים בתנאי המכרז עם משדרי הזבל האיכותי הללו. מענין מי זה מנהל מחלקת דוקו שלכם שחושב שסרטים כמו רביבו ובר רפאלי זה דוקומנטציה ומאשר לשדר אותם תוך בזבוז כספים. איחסה

  אהבתי

 15. אב טלה הגיב:

  תתפלאי, אבל הספר הזה הוא הוא! הסיבה לכל הסבפריים באר"הב! מי שעוד לא הבין את זה, לא מבין מה באמת קרה בעולם, ועכשיו ! עכשיו חייב לקרא אותו. מעולם ספר אחד לא השפיע כל כך על כלכלת העולם.

  אהבתי

 16. ולווט הגיב:

  מעניינים תתחת של שביט. ושל כל העולם. חוץ מלונדון.

  אהבתי

 17. ולווט הגיב:

  אפילו פעיל.

  אהבתי

 18. ולווט הגיב:

  לא בשער

  אהבתי

 19. ולווט הגיב:

  ואכן אוסיף את הלינק לידיעה שלכם. בכל זאת, אני לא חושבת שהזכרתי את המילים "סקופ" או "סנסציה" איפשהו.

  אהבתי

 20. קלוטי הגיב:

  שתקועים באוזני רביבו וגורמים לראשו להיראות כמו כד עם 2 ידיות מבריקות?

  אהבתי

 21. שולמית הגיב:

  מה גורם לצעירה, שהתפרסמה בזכות תוכנית בידור שנויה במחלוקת ( אני דווקא בעד התוכנית). ציערה מכושרת ביותר שראויה לכל המחמאות שלהן היא זוכה, להתשלח במשרתי צה"ל ולקורא להם בריונים. http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1065459.html חבל שההצלחה סיחררה אותה והפיקה ממנה טיפשות. . אני אתה גמרתי.

  אהבתי

 22. ולווט הגיב:

  🙂

  אהבתי

 23. שולמית הגיב:

  חמוץ /מתוק וצורב. קשוע צוחק/בוכה על עצמו, על הערבים, על היהודים ובעיקר על התקשורת.

  אהבתי

 24. Twister הגיב:

  אם אתה כבר מגייס אותנו למלחמה שלך, ומצליח ליצור סקרנות והתעניינות באג`נדה שלכם, למה שלא תשים לינק לאתר הרלוונטי, להודעה הרלוונטית? לא חבל להגיד את כל זה ולהשאיר אותנו תלויים באוויר? הנה מה ששכחת: http://www.film-e-good.org.il/siteFiles/1/145/6407.asp ושיהיה לכם (ולכולנו) בהצלחה

  אהבתי

 25. עידוק הגיב:

  אי אפשר להגיב בקופי פייסט.

  אהבתי

 26. פאקו הגיב:

  הVOD של מאקו מתחיל להיות על הפנים. הודעת הקוד איידינט קונטנט נוט פיינד הזה, עוד פעם אחת אני אראה אותה, אני תולש את האייקון K הצבעוני והקטן מהסרגל קיצורים של הכרום לתוך פח האשפה. ולא. נותן לפרסומות, הטובות, להשפיע עלי יותר. ראו הוזהרתם. לא לשכוח להצביע לירוקים……בפעם הבאה

  אהבתי

 27. חי בסרט הגיב:

  יש איזה אחד, שעשה סרט על כמה הצבא הציוני הכובש והאכזרי וכל מיני , ופתאום כל מיני שונאי ישראל בתפוצות שמחים. מה שיותר מחליא זה שפתאום זה סרט "שלנו " "ישראל זוכה באוסקר…." מה זה קשור לישראל? "הוא השגריר שלנו בעולם" "ישראל על המפה"…גם השרלילה הזאת שמתפשטת על איזה עיתון אוילי "שמה אותנו על המפה" … בחיים לא רציתי להמחק מהמפה כמו עכשיו. ד"א המתחרה של "ישראל" זה סרט על בדר מינהוף, לא היה כדאי לשלוח את הצרט ה"נאצי -ישראלי"(צו זמן הוף) על החניה באבן גבירול במקום ?…לפחות היינו מקבלים את קולות מכחישי השואה, שהם רבים יותר מהיהודים בארה"ב שמתנגדים לואלס שמשמיץ את ארץ אבותיהם.

  אהבתי

 28. ללא שם הגיב:

  עמנואל רוזן והמערכת שלו כנראה סובלים ממחוסר חמור באייטמים. הוא מראיין את ארי ליבסקר על כתבתו (המצוינת אמנם) שהתפרסמה בינואר 2005. 2005?? לא קרה כלום מאז?

  אהבתי

 29. נוצה סגולה הגיב:

  "הקירות מאותרים" מאותרים???? בוז`ה מוי.

  אהבתי

 30. נוצה סגולה הגיב:

  צריכות לשרת בצבא כי הן מקסימום עושות קפה. מהטקסטים הדוחים ביותר שקראתי, בחיי.

  אהבתי

 31. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`קרןשמשלרעה? זו כוונתך, אני מניחה.

  אהבתי

 32. הדון הראשון הגיב:

  התכוונתי שהסנסציה היא של וילנאי, לא שלך. מתנצל אם הובנתי שלא כהלכה

  אהבתי

 33. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`ללא שםאוי

  אהבתי

 34. שולמית הגיב:

  מצטערת V. שכחתי את ההגהה. בעצם, גם כשאני מגיהה אני שמה לב לשגיאות הדפסה רק לאחר שכבר שלחתי. אני מקווה ששגיאותי לא גורמות לך סבל כל טוב שולמית

  אהבתי

 35. Twister הגיב:

  לא מצליחה להבין למה גבר נאה סה"כ, צריך את כל התיכשוּט הזה מסביבו. ניחא עגיל, אבל שניים? וכאלה ענקיים? ומשובצים יהלומים? ואם זה לא מספיק, אז גם שעון בקוטר של כדור הארץ, גם הוא מוקף יהלומים, שלא יפספסו. בקיצור, "שופוני" זועק למרחקים. מגוחך.

  אהבתי

 36. Twister הגיב:

  נכון שהאייטם הזה קצת הזוי בשער, ומצד שני- זה בדיוק ה"טוויסט" יפה שבו, כלומר- שער של עיתון בארץ הוא תמיד דרמטי מאוד, ולא משנה מה הנושא. הדרמה תמיד תופסת נפח. זה מה שאני אוהבת ב"הארץ"- לא משנה מה הידיעה, היא לעולם לא תופיע בפונט היסטרי ובעיצוב מוגזם רק כדי למשוך את העין ולהעצים דרמה. והאייטמים הקטנים והכביכול-שוליים האלה, יש בהם לעניות דעתי איזשהו ניסיון לשמור על פרופורציה. אז נכון, כולה בית קפה בגן-העיר, אבל לפחות ב"הארץ" יודעים מי קהל הקוראים שלהם ויודעים שיש ביניהם מי שבשבילם זו ידיעה חשובה יותר מעוד פלופ של נתניהו או עוד אמירה שחצנית של ליברמן. . וחוץ מזה, `ידיעות` ו`מעריב` ידועים באייטמים נמוכים, הזויים ומיותרים מהנ"ל שבכל זאת תופסים מקום גדול מידי בעמוד הראשי שלהם. כל יום יש לפחות אייטם אחד כזה, בשניהם.

  אהבתי

 37. יוצר מקור הגיב:

  כאמור, כנסו ותעזרו לנו כדי שמקרים כמו חלוקת כספים נדיבה לחברות הפקה שמייצרות תוכן רכילותי ונותנות לאנשים לא מקצועיים להכין סרטי ליקוק צהובים, לא יחזרו על עצמם. הגיע הזמן שהזכייניות יחדלו מהשטאנץ של סרטי זבל בתחפושת של דוקו כשהם עצמם יושבים כל הערב וסופרים את הרייטינג. מספיק לחשוב ולהחליט רק דרך מחשבי כיס.

  אהבתי

 38. ללא שם הגיב:

  וגם

  אהבתי

 39. ללא שם הגיב:

  כדי להשתמט משרותה הצבאי ואף מודה בכך בגלוי. למה עליה לא מתנפלים טוקבקים ותקשורת, יהודה נוריאל ושאר העם, מעניין לא?

  אהבתי

 40. ולווט הגיב:

  ככל האפשר

  אהבתי

 41. אני הגיב:

  ואם כבר, היום יש ראיון עם גאיה טראוב בו היא מסבירה שבגיל 18 לא בא לה להתגייס ועכשיו כן, סידור מיוחד כזה לשנה בתיאטרון צה"ל. להלן הצעתי: לסגור את כל מה שאינו לוחם או קשור באופן סביר ללחימה: גל"צ (מישהו חושב שאני צריכה לממן את רזי ברקאי ויעל דן? מה פתאום רשת צבאית מתירה פרסום של ביטוח ישיר ולאב מי? הצבא מבטח את חייליו בביטוח ישיר ודואג שהחיילים יצאו מהצבא כזוגות בתיבת נוח, בחסות לאב מי?), דובר צה"ל, תיאטרון צה"ל, הלהקות הצבאיות, ספורטאי צה"ל וכל מי שבא לצבא כי ובתנאי שבא לו. דרך אגב, אין שום פסול בגיוס נשים נשואות לתפקידים שאינם בשטח. מישהו חושב שחוקרת במודיעין לא יכולה לשרת בחודש שמיני? לעבודה באזרחות היא כן תבוא עם בטן עד הרגע האחרון? ברור שכן. צבא מקצועי לא יהרוג אף אחד (אומרת מישהי שמופעלים על אחיה הקטן לחצים, כדי שימשיך בדרך האם לעתודה-שייתגייס הנדסאי). צה"ל יהיה צבא חכם אם הוא יזרוק את כל הבנות שלא בא להן ואיתי טיראן, רן דנקר, ז`קו, בן ארצי ואביב גפן לפח על סעיף נפשי או סתם לכלא על השתמטות מחובה אזרחית. האנשים הללו מוכיחים שהם כשירים לדאוג לחשבון שלהם, אין שום סיבה שהם לא יוכיחו כשירות בלשרת את המדינה. ודרך אגב, אגב, טראוב אומרת בראיון שהמדים מחמיאים לה. גם לי הם החמיאו. הורדתי בצבא שבעה קילו. יסמין

  אהבתי

 42. rikyc הגיב:

  ואין לי שום בעיה עם הדברים שאמרה להארץ, בעיני היא צודקת. הצבא מתנהג בבריונות ומתוך מניעים זרים של יחסי ציבור. יש לבחורה הזו המון מה לתרום לחיי התרבות שלנו, וחוץ מזה, היא סקסית שחבל".ז

  אהבתי

 43. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ^*^",",",`ד מרחוב הברזליונתן תעשה לי ילד

  אהבתי

 44. שולמית הגיב:

  זה לא עניין של הצבא אלא של כל האזרחים . נמאס מתרבות " האחר יעשה, האחר יתרום, האחר ישא בתוצאות". זמנה של מקסימיליאן ושכמותה לא יקר מזמנם של אחרים. הקריירה שלה חשובה לה כמו שהקרירה של אחרים חשובה להם.

  אהבתי

 45. כהןבועז הגיב:

  בערוץ 2, אולפן שישי עם יאיר לפיד, כתבה מהסוג המעפן הזה על עפרה חזה ו"השיר האחרון שלה, שלא הוקלט". שום דבר חדש, הסתרת האמת, כתבת שלא שואלת את השאלות ההכרחיות. פשוט גועל נפש של עיתונות http://blogs.orange.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1424146

  אהבתי

 46. כהןבועז הגיב:

  מיכאל הנדלזלץ צודק, בטור שלו בכתבה. לא היה לנו כישרון ענק כזה, כמו של מרינה מקסימיליאן בלומין ב-20 השנים האחרונות. היא גם מוכשרת באופן פנומנלי וגם סקסית באופן מכאיב ממש.

  אהבתי

 47. כהןבועז הגיב:

  חוסר הבושה של אנשי ערוץ 10 לצאת אל הציבור ולבקש את תמיכתו כדי שלא יסגרו את הערוץ – בזמן שמשודרות זוועות מהסוג הזה. פשוט גועל נפש.

  אהבתי

 48. ללא שם הגיב:

  אולי אתה לא מצוי בעובדות, שנתוני גיוס מלאים של מלש"ביות שוחררו לפני מספר שנים.. הגענו אל וועדת הכנסת לדיון בנושא, יש או לפחות הייתה תמימות דעים שחלק-הארי מהשנתונים יכול להתקצר או להתבטל.. הנושא "נרדם" לדעתי כי לצה"ל יש כנראה נושאים בוערים יותר.. בכל אופן אני מתקומתת על המשפט `בר רפאלי יכלה להיות פקידת לשכה אצל מפקד חיל האוויר`.. השאיפה היא לפטור נשים מתפקידי פקידות לשמם ולבצע הליך חיול למועמדות בתפקידים נדרשים בלבד.. רק הערה..

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s